Нова «осіння колекція» генераторів уже в продажу!

До початку сезону осінь/зима модельєри готують нові колекції одягу, щоб ви могли зустріти холоди «в теплі та красі». Інженери компанії Daewoo також вирішили оновити дизайн і технічні параметри популярних моделей своїх генераторів, щоб ви зустріли зиму при повній зброї.

Зливи, мокрий сніг, хуртовини та морози в наших широтах не дивина, а будь-яка негода здатна надовго залишити мешканця приватного будинку без електрики, а отже, тепла, світла та інших благ цивілізації. Щоб не замерзнути й уникнути інших неприємностей, необхідно обзавестися генератором. Тим більше що дві улюблені українцями бензинові моделі — GDA 3500E і GDA 3500 — знову надійшли в продаж у нашій країні, причому в удосконаленому вигляді. Зараз новинки доступні ексклюзивно в інтернет-магазині «Розетка», а ознайомитися з їхніми характеристиками ви, як завжди, можете на нашому сайті.

І як завжди, наші менеджери готові відповісти на всі ваші запитання щодо покупки генераторів та іншої техніки Daewoo.

Зв’язатися з нами можна за телефоном 0-800-757-257, +38 (044) 221-64-18 або електронною поштою: sales@dw-pp.com.ua.

Повернутися назад
Інші новини

У зв'язку із цьогорічною епідеміологічною ситуацією, яка склалася в нашій країні та світі, дату проведення 21-ї Міжнародної виставки Intertool Kiev 2020 перенесено на другу половину серпня поточного року. Більш детальна інформація в цій статті.

Детальніше →