Нові магазини

Погодьтеся, завжди зручніше, коли все необхідне є в сусідній крамниці. Не потрібно їхати до іншого міста або замовляти та довго очікувати доставки.

Якщо магазин з потрібним товаром поруч, можна у будь-який час прийти, вибрати, поспілкуватися з продавцем, перевірити справність, привести друга, порадитись, купити та в той же день відчути всі переваги придбання.

Перелік наших партнерів постійно розширюється. Ми прагнемо, аби в кожному місті України була крамниця з продукцією компанії Daewoo.

І сьогодні хотіли б поділитися з вами радісною новиною: на нашій інтерактивній карті з’явились нові «жирні крапки», що означають пункти продажу обладнання Daewoo.

На спливаючих вкладках ми розмістили найнеобхіднішу контактну інформацію.

Масштаб карти можна змінити таким чином, що ви легко зможете прокласти маршрут, за яким швидше за все дістанетесь до торгової точки.

Мінімум перешкод для придбання, максимум користі від використання.

Daewoo Power Україна розширює торгову мережу

Розвиваючи торгівельну мережу, встановлюючи розумні ціни на якісну продукцію, ми перш за все турбуємось про тих, хто цінує свої час та кошти.

З питань співробітництва телефонуйте за номером: 0-800-757-257, +38 (044) 221-64-18, або пишіть на цю адресу: sales@dw-pp.com.ua.

Попередні замовлення заохочуються приємним бонусом.

Повернутися назад
Інші новини

У зв'язку з цьогорічною епідеміологічною ситуацією, яка склалася в нашій країні та світі, дату проведення 21-ї Міжнародної виставки Intertool Kiev 2020 перенесено на другу половину серпня поточного року. Більш детальна інформація в цій статті.

Детальніше →