Готуйся до зими з Daewoo!

Зима близько... І готуватися до неї треба вже зараз. Наприклад, саме час запастися дровами для печі та лазні. Прекрасними помічницями в цій роботі (й не тільки) стануть зручні електричні ланцюгові пили Daewoo — DACS 2500E і DACS 2700E, які зовсім нещодавно з'явилися в продажу в Україні.

Городникам слід підготувати ділянку до зими: перекопати ґрунт разом із добривами, опалим листям. При цьому земля збагатиться корисними речовинами та киснем, стане більш пухкою, будуть вимерзати коріння бур'янів і личинки шкідників. І тут на допомогу доброму господареві прийде ще одна новинка Daewoo цього сезону — бензиновий культиватор DAT 3555R. А ті, у кого вже є культиватор, можуть придбати корисне навісне обладнання до нього — комплект DATS10 або DATS20.

Для автомобілістів у нас теж є добрі новини. Щоб вирішити проблему швидкого розряду акумулятора в мороз, ви тепер можете придбати зарядний пристрій Daewoo DW 450. Не забувайте стежити і за станом шин: тиск у них падає разом із температурою повітря (взимку рекомендується додавати 0,2 бара до цифри, зазначеної виробником). Для підтримки оптимального значення і його контролю компанія Daewoo пропонує потужний автокомпресор Daewoo DW 50 і манометр Daewoo DWM 7.

Усі новинки вже приїхали в Україну й надійшли в продаж! Пилу Daewoo DACS 2500E можна придбати в інтернет-магазині Rozetka.ua, а всі інші товари, як завжди, доступні в нашому фірмовому магазині й у наших дилерів.

Повернутися назад
Інші новини

У зв'язку із цьогорічною епідеміологічною ситуацією, яка склалася в нашій країні та світі, дату проведення 21-ї Міжнародної виставки Intertool Kiev 2020 перенесено на другу половину серпня поточного року. Більш детальна інформація в цій статті.

Детальніше →