Грандіозне поповнення асортименту техніки Daewoo!

Радо повідомляємо вам про масштабне поповнення асортименту техніки Daewoo! Так, в Україну вже прибули абсолютно нові та перевірені «старі» моделі силової, садової техніки, автотоварів і електроінструменту.

Силова техніка

У продаж повертається унікальна гібридна модель генератора Daewoo GDA 3500DFE. Ця універсальна силова установка вже підкорила серця багатьох користувачів нашої техніки і тепер знову повертається на ринок. Також «приїхали» трифазні моделі електрогенераторів: уже знайома українському споживачу GDA 7500E-3 і зовсім нова дворежимна GDA 7500DPE-3. Технологія Dual Power, застосована при розробці останньої, створює перевагу цієї мініелектростанції над іншими трифазними моделями, адже вона здатна видавати однаково високу потужність як для однієї, так і для трьох фаз.

Розширилась і лінійка ATS-автоматики. Блоки автоматичного керування ATS 15-220 GDA й ATS 15-380 GDA істотно спростять експлуатацію бензинових генераторів і підвищать ефективність роботи з ними. Це обов’язково варто випробувати!

Поряд із бензоелектрогенераторами на асортиментні полиці Daewoo знову повертаються дизельні моделі DDAE 9000DXE-3, DDAE 10000SE, DDAE 10000DSE-3. Ці агрегати готові до великих навантажень і можуть упоратися з будь-якими завданнями не тільки в побуті, а навіть на будівництві та виробництві.

Садова техніка

До вже вподобаних моделей бензопил DACS 4516 і DACS 5218XT, які знову надходять для реалізації, додалася свіжа модель DACS 4500. Ця продуктивна пила з продуманою ергономікою та оптимальним набором технічних характеристик дозволить організувати комфортну роботу (знижений рівень шуму і вібрації) та істотно заощадити під час експлуатації (зменшена витрата палива до 20%).

Також представлено широкий вибір ланцюгових електропил. Моделі DACS 2500E та DACS 2700E уже мають заслужений авторитет серед користувачів цієї техніки та продовжують «підкорювати серця» в новому сезоні. Проте ми хочемо здивувати наших покупців різноманіттям, тому пропонуємо свіжі новинки — пили з фірмовими електродвигунами DACS 1700E, DACS 1800E та DACS 2600E.

 

Також компанія Daewoo Power відкрила лінійку фірмових аксесуарів і комплектуючих для бензопил. Пиляльний ланцюг DACS 66 призначений для моделей DACS 4500, DACS 4516, а DACS 72 і DACS 76 — для DACS 5218XT і DACS 5820XT відповідно. Надійна і довговічна гарнітура власного виробництва Daewoo забезпечить якісну і безперебійну роботу.

Поповнення асортиментного ряду садової техніки не обійшлося без нового культиватора. Електрична модель DAT 1850E вражає ефективністю використання, зважаючи на її компактність і простоту керування та обслуговування. Такий пристрій просто незамінний у гарячому сезоні польових робіт.

Надійні бензинові культиватори DAT 4555 і DAT 5055R, уже випробувані українським споживачем, знову тішитимуть якісною роботою і відмінними результатами.

У полку газонокосарок Daewoo прибуло! До вже вподобаних електричних DLM 1200E та DLM 1600E додалася модель DLM 1300E. Вона органічно вписалася в цей модельний ряд. У новому сезоні, як і раніше, буде красуватися бензинова газонокосарка DLM 45SP. Цей самохідний пристрій вирізняється елегантним дизайном, високою маневреністю і прекрасною продуктивністю.

У цю зелену пору року не обійтися без надійної мотокоси. Наша компанія подбала про те, щоб покупці змогли вибрати саме те, що їм потрібно. Отже, бензинові мотокоси представлені моделями з 2-тактним (DABC 270, DABC 320, DABC 420) і 4-тактним (DABC 4ST, DABC 4 PRO) двигунами. Нова мотокоса DABC 320 — зручний, продуктивний і витривалий пристрій для роботи на великих ділянках. Новинка серед чотиритактних моделей — DABC 4 PRO. Потужний двигун і ергономічна конструкція дозволять «приборкати» рослинність на ділянці просто і швидко.

Впевнені, що вас неймовірно потішить поява в продажу мийок високого тиску, адже всі давно чекали на повернення DAW 500 і DAW 600. Цього разу випробувані та надійні пристрої прибули «в компанії» новітніх моделей мінімийок Daewoo. Отже, приречені бути зірками — DAW 400 і DAW 550!

             

Автотовари

У Daewoo завжди представлений великий вибір автомобільних товарів. Модельний ряд автокомпресорів DW 40L, DW 55 PLUS, DW 60L, DW 75L доповнено гарячою новинкою. Це компактна і продуктивна модель DW 35L PLUS, у комплект якої входить спеціальний ремонтний набір.

Високоточні та зручні у використанні автомобільні манометри DWM 5 і DWM 7 — маленькі надійні помічники автомобіліста.

Ідеальний порядок і комфорт у машині допоможуть створити автомобільні пилососи DAVC 100 і DAVC 150, які вже встигли здобути славу і розійшлися «великим накладом» у перші тижні продажів.

Електроінструмент

Також поспішаємо повідомити про довгоочікувану появу в лінійці електроінструменту додаткових знімних акумуляторних батарей для дрилів-шуруповертів Daewoo всіх представлених моделей.

Сезон відмінних покупок разом із торговельною маркою Daewoo відкрито! Час обирати найкраще!

Повернутися назад
Інші новини

У зв'язку із цьогорічною епідеміологічною ситуацією, яка склалася в нашій країні та світі, дату проведення 21-ї Міжнародної виставки Intertool Kiev 2020 перенесено на другу половину серпня поточного року. Більш детальна інформація в цій статті.

Детальніше →