«Джентльменський набір» дачника в продажу з 14 квітня

Весняне поповнення асортименту Daewoo

Весна — гаряча пора для будь-якого доброго господаря. Стільки всього треба зробити, щоб довести присадибну ділянку до ладу, щоб дерева в саду виглядали акуратно і доглянуто, газон біля будинку радував око, на клумбах майоріли квіти, а на грядках дозрівали під літнім сонечком овочі... Без якісних інструментів тут ніяк не обійтися! І компанія Daewoo, звичайно ж, подбала про те, щоб максимально полегшити Вашу працю.

Спеціально для всіх дачників, городників та власників присадибних ділянок ми підготували «джентльменський набір», до якого входить найнеобхідніша справжньому господареві техніка: культиватори для обробки ґрунту, бензопили для обрізки саду і заготівлі дров, мотокоси і газонокосарки для догляду за газоном. Ці новинки вже зовсім скоро з'являться у продажу. Зверніть увагу, що чотири нові моделі, а саме електрокультиватор 1700E, бензопилу DACS 4516, електричну газонокосарку DLM 1100E і тример DABC 1400E Ви зможете купити тільки в інтернет-магазині Rozetka (вони представлені на нашому сайті з особливою позначкою).

Інші ж товари (а це електрокультиватор 2500E, газонокосарка DLM 4500 SP і бензинова мотокоса DABC 520), як завжди, можна буде придбати в фірмовому інтернет-магазині Daewoo http://daewoo-sales.com.ua/ й у наших офіційних дилерів. Обов'язково завітайте до нас!

Наші менеджери із задоволенням дадуть відповіді на всі Ваші питання щодо вибору та купівлі будь-якого товару, який Вас цікавить. Телефонуйте: 0-800-757-257, +38 (044) 221-64-18, пишіть: sales@dw-pp.com.ua.

 

Повернутися назад
Інші новини

У зв'язку із цьогорічною епідеміологічною ситуацією, яка склалася в нашій країні та світі, дату проведення 21-ї Міжнародної виставки Intertool Kiev 2020 перенесено на другу половину серпня поточного року. Більш детальна інформація в цій статті.

Детальніше →