Обирайте навісне обладнання для культиваторів!

паросток огірка на сирому грунті, результат роботи культиватора Daewoo Power

Добре, коли одним рухом можна значно збільшити свої можливості: як за помахом чарівної палички розширити межі своєї дачної ділянки, розпушити важкий сирий грунт, який здавався безнадійно неродючим, і виростити там весняну зелень; або посадити в два рази більше картоплі, ніж торік, і абсолютно не переживати з приводу того, хто ж її буде підгортати.

За вас все зробить ваш культиватор Daewoo, оснащений новим навісним обладнанням. Тепер ще більше можливостей! Одним легким рухом міняєте насадку на культиваторі і отримуєте необхідний інструмент для роботи.

На нашому сайті вже з'явилися описи навісного обладнання для культиваторів серії Basic Line та Master Line. Всі деталі виконані з якісного надійного матеріалу, тому це обладнання зустріне далеко не одну весну на вашому городі.

Розширюйте межі можливого, домагайтеся більшого від пристроїв Daewoo, надихайтесь на нові досягнення!

З питань придбання навісного обладнання телефонуйте: 0-800-757-257, +38 (044) 221-64-18, або пишіть за адресою: sales@dw-pp.com.ua. Наші менеджери з радістю допоможуть Вам.

Повернутися назад
Інші новини

У зв'язку з цьогорічною епідеміологічною ситуацією, яка склалася в нашій країні та світі, дату проведення 21-ї Міжнародної виставки Intertool Kiev 2020 перенесено на другу половину серпня поточного року. Більш детальна інформація в цій статті.

Детальніше →