Обирайте навісне обладнання для культиваторів!

паросток огірка на сирому грунті, результат роботи культиватора Daewoo Power

Добре, коли одним рухом можна значно збільшити свої можливості: як за помахом чарівної палички розширити межі своєї дачної ділянки, розпушити важкий сирий ґрунт, який здавався безнадійно неродючим, і виростити там весняну зелень; або посадити удвічі більше картоплі, ніж торік, і абсолютно не перейматися з приводу того, хто ж її буде підгортати.

За вас усе зробить ваш культиватор Daewoo, оснащений новим навісним обладнанням. Тепер іще більше можливостей! Одним легким рухом міняєте насадку на культиваторі й отримуєте необхідний інструмент для роботи.

На нашому сайті вже з'явилися описи навісного обладнання для культиваторів серії Basic Line та Master Line. Усі деталі виконані з якісного надійного матеріалу, тому це обладнання зустріне далеко не одну весну на вашому городі.

Розширюйте межі можливого, домагайтеся більшого від пристроїв Daewoo, надихайтеся на нові досягнення!

З питань придбання навісного обладнання телефонуйте 0-800-757-257, +38 (044) 221-64-18 або пишіть за адресою: sales@dw-pp.com.ua. Наші менеджери з радістю допоможуть Вам.

Повернутися назад
Інші новини

У зв'язку із цьогорічною епідеміологічною ситуацією, яка склалася в нашій країні та світі, дату проведення 21-ї Міжнародної виставки Intertool Kiev 2020 перенесено на другу половину серпня поточного року. Більш детальна інформація в цій статті.

Детальніше →