Мийка високого тиску — це не лише чистий автомобіль

Коли йдеться про мийки високого тиску, більшість з нас уявляє виключно миття автомобілів, мопедів, мотоциклів та інших транспортних засобів. Проте ці пристрої стають у пригоді під час виконання різних робіт і мають дуже широке застосування.

Для автомобілістів

Звісно ж, мийка DAW 500 стане ідеальним доповненням не тільки для власників «залізних коней», а й для тих, хто має двоколісні засоби пересування. Але для автомобілістів вона, імовірніше, необхідність, аніж додатковий девайс. Адже відмивати машину від забруднень необхідно не лише з погляду на естетичність.

Актуальність мийки взимку, коли на дорогах постійно утворюється «каша» зі снігу, талої води, спеціальної хімії, яку використовують комунальні служби для чищення доріг, неможливо заперечувати. Якщо постійно не прибирати з кузова такі «коржі» та «патьоки», бруд почне потрапляти до мікротріщин на ньому, і з часом можна зіткнутися з дуже неприємним явищем, а саме — з корозією.

Маючи в арсеналі DAW 600 із вбудованою в корпус ємністю для мийних засобів, не треба постійно їздити на автомийку.

Апарат високого тиску перетворить виснажливий процес миття на процедуру, яка не потребує від вас спеціальних навичок і не віднімає небагато часу. Подача піни активується перемикачем, розташованим на корпусі пристрою, а змінювати насадки дуже легко та швидко.

Також за допомогою мийки можна ефективно відмити і сам гараж.

Чисте подвір’я вам забезпечено

Використовуючи мийку у дворі, можна очистити будь-що: паркани, фасади будівель, доріжки у садку чи городі, вибрукувані тротуарною плиткою заїзди, садовий інструмент тощо.

Міцна конструкція і комфортне оснащення потужних мийок високого тиску Daewoo роблять їх експлуатацію максимально простою та комфортною.

Ними легко очищати від найскладніших забруднень різні поверхні, навіть можна «відбити» затверділий цемент. Максимальний тиск води в моделі DAW 500 досягає 140 бар, в DAW 600 — 170 бар, що робить ці пристрої дуже ефективними в роботі.

Садівнику в поміч

Для тих, хто хоче «відмити» дерева або полити квіти на клумбі, міні-мийки теж стануть надійними помічниками. Агрегат підключається до мережі, шланг високого тиску — до водопроводу, і мийка готова виконувати поставлені завдання.

Незамінними вони будуть також на дачній ділянці, де немає централізованого водопостачання: пристрої моделей DAW 500 і DAW 600 мають функцію самостійного забору води, що дає змогу використовувати для їх живлення автономні джерела (наприклад, відро або бочку).

А фільтр тонкого очищення захистить внутрішні компоненти мийки та поверхню, що очищується, від пошкодження дрібними твердими часточками. Водночас пристрої Daewoo оснащено датчиком води, який автоматично вимикає живлення помпи під час перебоїв у водопостачанні. Це унеможливлює перегрів електродвигуна, а також вихід мийки з ладу.

Під час будівництва

Мийка високого тиску використовується на будівництві для очищення інструментів і будівельного обладнання. Також можна потужним струменем води відмивати робоче взуття.

У комплекті з мийкою постачається грязьова фреза — спеціальна роторна насадка, що формує обертовий струмінь води. Він діє на поверхню значно сильніше, розмиває застарілі ґрунтові кірки, а на максимальній потужності видалить навіть стару фарбу і штукатурку.

В сільському господарстві

Власникам великих домівок для тварин, навіть тим, що вирощують їх у промислових масштабах, теж корисно та зручно мати міні-мийку. Вона стане ідеальною напарницею для миття загонів, очищення сільгосптехніки, на виробництві та в інших місцях.

Мити техніку, приміщення, різноманітні поверхні ще ніколи не було так просто та швидко!

Помічниці від бренду Daewoo затребувані впродовж усіх сезонів і для різних сфер. А замовити їх можна в нашому фірмовому інтернет-магазині.

 

Повернутися назад
Інші статті

На сьогоднішній день актуальним є питання альтернативного енергоживлення заміського будинку, дачі, гаража, будівельного майданчика або підприємства. І дійсно, у період відключення централізованого енергопостачання знеструмлення таких електроприладів, як холодильник, морозильна камера та водонагрівач приносить масу незручностей, а в разі відключення від електроенергії виробничого підприємства, СТО, цеху - призводить до суттєвих фінансових втрат.

Детальніше →

У заміському будинку, на дачі або присадибній ділянці справжнього господаря завжди панує порядок, а на доглянутих грядках зеленіють овочеві культури. А як приємно зібрати багатий урожай екологічно чистих домашніх овочів, вирощених власними руками!

Ключовим фактором для отримання багатого врожаю є хороша обробка грунту. Адже розпушена земля збагачується киснем, що сприяє зростанню зелених насаджень. 

 

Детальніше →

Прийшла весна, а це означає, що усім дачникам і городникам час братися до роботи, щоб восени зібрати добрий врожай. Культиватор у цих справах — перший помічник.

Він допоможе якнайкраще підготувати землю, звільнивши Вас при цьому від важкої праці. А потім Ви з новими силами зможете зайнятися більш приємними справами: посадкою овочів, квітів та облаштуванням присадибної ділянки.

Детальніше →

Насправді варіантів виходу із ситуації, в якій було пошкоджено колесо автомобіля, досить багато: починаючи з «дідівського» методу і закінчуючи викликом евакуатора. Проте чому сучасні автовиробники усе частіше віддають перевагу ремкомплекту?

Детальніше →