Культиватори Daewoo вже їдуть до України

культиватор, бензиновий культиватор, електричний культиватор, культиватори Daewoo Power

Дев'ять видів ґрунтів налічують в Україні. На території нашої країни зосереджена третина світових запасів чорнозему. Більше 60% території нашої країни зайняті сільськогосподарськими угіддями.

Досвідчені дачники та фермери знають, які неймовірні врожаї можна виростити на українських землях.

Однак для того щоб отримати максимум з природних ресурсів, потрібно чимало потрудитися: внести добрива та обробити ґрунт як слід.

Як ви гадаєте, скільки знадобиться людино-годин, аби скопати лопатою 6 соток залежалої землі? Таку ділянку троє здорових дорослих чоловіків можуть скопати приблизно за 6-7 годин, за умови доброго харчування :-).

Як полегшити це завдання, якщо скопати потрібно самому і бажано встигнути зробити все за один вихідний день?

На щастя, на допомогу дачникам інженери Daewoo розробили сучасні потужні та надійні культиватори. У середньому, одним культиватором можна обробити 6 соток землі за 3 години. Уявляєте, лише за три години! Одній людині! А потім можна і на рибалочку сходити :).

Культиватори Daewoo вже їдуть в Україну! До кінця тижня повинні бути.

Не забувайте про нашу акцію — 3% додаткової знижки за розміщення нашого банера на головній сторінці Вашого інтернет-магазину. Докладніше про акцію читайте тут.

Характеристики та фото культиваторів для розміщення в інтернет-магазинах скачуйте за посиланням.

З питань придбання культиваторів телефонуйте 0-800-757-257, +38 (044) 221-64-18 або пишіть за адресою: sales@dw-pp.com.ua. Наші менеджери з радістю допоможуть Вам.

Повернутися назад
Інші новини

У зв'язку із цьогорічною епідеміологічною ситуацією, яка склалася в нашій країні та світі, дату проведення 21-ї Міжнародної виставки Intertool Kiev 2020 перенесено на другу половину серпня поточного року. Більш детальна інформація в цій статті.

Детальніше →