Intertool Kiev 2019: Daewoo знову вирушає на виставку!

Наближається травень, і компанія Daewoo Power вже традиційно вирушить на виставку Intertool Kiev. У 2019-му цей захід позначився ювілеєм проведення. Щорічно вже протягом 20-ти років Міжнародна виставка професійного інструменту і садової техніки об’єднує кращі компанії та найпопулярніші бренди техніки і матеріалів для звичайних користувачів та професіоналів. Але саме цьогоріч учасників і гостей очікує небачена за грандіозністю та розмахом подія…

Отже, з 14 по 17 травня в Міжнародному виставковому центрі міста Київ вперше одночасно пройдуть одразу дві міжнародні виставки — Intertool Kiev і Аqua-Therm Kiev 2019. Остання отримала визнання завдяки просуванню інновацій енергоефективності, ресурсозбереження і технологічності. Відтепер і щороку більше ніж на 30 тисячах квадратних метрів експозиції будуть представлені передові технології та розробки суміжних індустрій. А це дасть змогу презентувати унікальні продукти широкому загалу, а також успішно й ефективно розвивати будівельну індустрію та інші сфери народного господарства в Україні.

Компанія Daewoo Power, яка була відзначена почесним званням «Прорив року» на минулорічній виставці, знов їде завойовувати серця тисяч відвідувачів цього безпрецедентного дійства. Ми представимо вже вподобані нашими користувачами моделі ланцюгових пил, мотокіс, електроінструменту й іншого. Перевірена часом і сотнями тисяч споживачів по всьому світу, техніка Daewoo щодня отримує безліч позитивних відгуків і має справжнє народне визнання.

Не пропустіть 20-ту ювілейну Міжнародну виставку професійного інструменту і садової техніки Intertool Kiev 2019, яка відбудеться за адресою: м. Київ, пр-т Броварський, МВЦ. Для отримання безкоштовних запрошень введіть промокод ITYO при реєстрації на сайті виставки www.intertool.kiev.ua.

До зустрічі на заході!

Повернутися назад
Інші новини

З 15 по 18 травня в Міжнародному виставковому центрі міста Києва проходить 19 Міжнародна виставка професійного інструменту та садової техніки Intertool Kiev 2018. Компанія Daewoo Power Products, офіційний представник відомого південнокорейського виробника в Україні, не могла обійти це грандіозне дійство і не проминула можливість продемонструвати свіжі новинки і хіти продажів.

Детальніше →