Daewoo Sales на щорічному ярмарку у Великих Сорочинцях

У розпалі Сорочинський ярмарок! Daewoo Sales — фірмовий інтернет-магазин офіційного дистриб’ютора Daewoo в Україні — запалює в самому епіцентрі розваг.

Біля нашого намету вже кілька днів розважається ярмарковий народ, не стихають жарти та запальний сміх учасників свята, не закінчуються цікаві конкурси і подарунки. Жваві та веселі ведучі — відомі гоголівські персонажі — не дають сумувати гостям, запрошуючи їх узяти участь у потішних змаганнях, жартувати, сміятися та робити чудові знімки. Переможці конкурсів отримують відмінні призи від Daewoo: знижки на техніку, двотактну оливу (нова розробка виробника), а також книжки про Сорочинський ярмарок і екземпляри оновлених Правил дорожнього руху. А ще на ярмарку було телебачення — і представники нашої компанії потрапили в об’єктиви телекамер ITP Полтава.

Та що розповідати? Як то кажуть, краще один раз побачити!..

Повернутися назад
Інші новини

У зв'язку із цьогорічною епідеміологічною ситуацією, яка склалася в нашій країні та світі, дату проведення 21-ї Міжнародної виставки Intertool Kiev 2020 перенесено на другу половину серпня поточного року. Більш детальна інформація в цій статті.

Детальніше →