До дачного сезону готуйся!

Нарешті настала тепла та довгоочікувана, але така клопітка для всіх дачників весняна пора.

Ґрунт, що відпочив за зиму, ось-ось відкриє свої обійми для хлібних зерен, овочевого насіння та розсади, квіткових цибулин і картопляних бульб.

Але для початку його потрібно до цього підготувати — розпушити як слід та внести добрива.

культиватор Daewoo Power в роботі

Щоб полегшити працю всім городникам, компанія Daewoo підготувала цілу низку перевірених, надійних помічників — електричних та бензинових культиваторів. Їх описи та характеристики Ви знайдете на нашому сайті. А завдяки спеціальному навісному обладнанню для Вашого культиватора не буде нічого неможливого! Одним легким рухом змінюєте насадку на культиватор і отримуєте необхідний інструмент для роботи, наприклад плуг-підгортальник або плуг-просапник. 

На нашому сайті пропонується навісне обладнання для культиваторів серії Basic Line і Master Line. Усі деталі виконані з якісного надійного матеріалу, тому це обладнання зустріне далеко не одну весну на вашому городі.

Знайомтеся, обирайте, купуйте і будьте у всеозброєнні до початку дачного сезону!

Наші менеджери із задоволенням дадуть відповіді на всі Ваші питання щодо вибору та купівлі культиватора.

Телефонуйте: 0-800-757-257, +38 (044) 221-64-18, пишіть: sales@dw-pp.com.ua.

Повернутися назад
Інші новини

У зв'язку із цьогорічною епідеміологічною ситуацією, яка склалася в нашій країні та світі, дату проведення 21-ї Міжнародної виставки Intertool Kiev 2020 перенесено на другу половину серпня поточного року. Більш детальна інформація в цій статті.

Детальніше →