Генератори Daewoo стали хітами продажів у найбільшому інтернет-магазині України

Якщо генератор, то Daewoo

У багатьох українців торговельна марка Daewoo все ще асоціюється виключно з улюбленими автомобілями, хоча у всьому світі величезну популярність мають також садова, силова, будівельна та інша техніка бренду. Молода компанія Daewoo Power Products Ukraine покликана заповнити цю прикру прогалину в нашій країні і познайомити українців з якісним та доступним корейським обладнанням.

Приємно, що дедалі більше техніки Daewoo виходить у люди й українські споживачі довіряють бренду, віддаючи йому перевагу серед безлічі інших компаній-виробників. Про це, зокрема, свідчить той факт, що три моделі наших генераторів (Daewoo GDA 3500, GDA 3300 і GDA 3300E) стали лідерами продажів у найбільшому українському інтернет-магазині Rozetka, який давно є нашим надійним партнером. Прагнемо, щоб інші товари Daewoo теж якомога швидше стали народною торговельною маркою в Україні!

Якщо Ви хочете придбати відмінний генератор Daewoo або одержати детальну інформацію про нашу продукцію, телефонуйте на нашу гарячу лінію 0-800-757-257, +38 (044) 221-64-18 або пишіть на адресу: sales@dw-pp.com.ua. Наші менеджери з радістю допоможуть Вам!

Повернутися назад
Інші новини

У зв'язку із цьогорічною епідеміологічною ситуацією, яка склалася в нашій країні та світі, дату проведення 21-ї Міжнародної виставки Intertool Kiev 2020 перенесено на другу половину серпня поточного року. Більш детальна інформація в цій статті.

Детальніше →