Нові моделі генераторів з технологією Dual Power

Безперервно розвиваючись та впроваджуючи нові технології, компанія Daewoo Power продовжує тішити споживача високоякісною технікою. Інноваційне рішення, представлене для силових установок і автономного енергозбереження, — технологія Dual Power. Вона має на увазі застосування нової схеми підключення альтернатора, що дозволяє ефективно використовувати електрогенератори Daewoo в однофазних і трифазних мережах. Вибір режимів здійснюється за допомогою спеціального перемикача фаз (220/380 В) на панелі керування.

Асортимент силової техніки, зокрема лінійки дизельних генераторів, поповнили дві нові дворежимні моделі — DDAE 9000DXE-3 і DDAE 10000DSE-3. Також в наявності вже добре відома та вподобана бензинова модель GDA 8500DPE-3. Всі вони оснащені професійними двигунами Daewoo, здатними видавати повну потужність як для однієї, так і для трьох фаз, мають підвищений моторесурс і низку корисних функцій для найбільш ефективної та безпечної роботи щодо резервного забезпечення електрикою. Електрогенератори Daewoo Dual Power готові справлятися зі складними завданнями та працювати не тільки в умовах побуту, а й на будівництві, виробництві тощо.

  

Повернутися назад
Інші новини

З 15 по 18 травня в Міжнародному виставковому центрі міста Києва проходить 19 Міжнародна виставка професійного інструменту та садової техніки Intertool Kiev 2018. Компанія Daewoo Power Products, офіційний представник відомого південнокорейського виробника в Україні, не могла обійти це грандіозне дійство і не проминула можливість продемонструвати свіжі новинки і хіти продажів.

Детальніше →