Нові моделі генераторів з технологією Dual Power

Безперервно розвиваючись та впроваджуючи нові технології, компанія Daewoo Power продовжує тішити споживача високоякісною технікою. Інноваційне рішення, представлене для силових установок і автономного енергозбереження, — технологія Dual Power. Вона має на увазі застосування нової схеми підключення альтернатора, що дозволяє ефективно використовувати електрогенератори Daewoo в однофазних і трифазних мережах. Вибір режимів здійснюється за допомогою спеціального перемикача фаз (220/380 В) на панелі керування.

Асортимент силової техніки, зокрема лінійки дизельних генераторів, поповнили дві нові дворежимні моделі — DDAE 9000DXE-3 і DDAE 10000DSE-3. Також у наявності вже добре відома та вподобана бензинова модель GDA 8500DPE-3. Усі вони оснащені професійними двигунами Daewoo, здатними видавати повну потужність як для однієї, так і для трьох фаз, мають підвищений моторесурс і низку корисних функцій для найбільш ефективної та безпечної роботи щодо резервного забезпечення електрикою. Електрогенератори Daewoo Dual Power готові впоратися зі складними завданнями та працювати не тільки в умовах побуту, а й на будівництві, виробництві тощо.

  

Повернутися назад
Інші новини

У зв'язку із цьогорічною епідеміологічною ситуацією, яка склалася в нашій країні та світі, дату проведення 21-ї Міжнародної виставки Intertool Kiev 2020 перенесено на другу половину серпня поточного року. Більш детальна інформація в цій статті.

Детальніше →