Бензинові газонокосарки Daewoo серії Expert Line

Бензинові газонокосарки Daewoo серії Expert Line вирізняються хорошою потужністю, великою шириною і висотою косіння, значним об’ємом травозбірника та порівняно невеликою вагою. В нашому асортименті лінійка газонокосарок Expert представлена трьома моделями — DLM 4600SP, DLM 5100SR, DLM 5100SV.

Узагальнюючи численні відгуки покупців, можна відзначити, що головними перевагами цих моделей вони вважають хорошу продуктивність і неперевершений дизайн агрегатів для косіння трави. У кожної окремої моделі є свої особливості та переваги. Так, користувачі відмічають легкий і швидкий запуск DLM 4600SP, її міцний корпус, можливість роботи на вологому газоні, а також наявність бічного викиду. Модель DLM 5100SR вирізняє особлива маневреність, легкість у керуванні та компактність у зберіганні. Регулювання висоти зрізання та наявність насадки для мульчування також відзначають власники цієї моделі. Автори численних відгуків говорять про високу якість збирання газонокосарки DLM 5100SV і легкість її обслуговування, про хорошу місткість травозбірника та вдале застосування тут бічного викиду.

Вивчити повний асортимент газонокосарок Daewoo ви можете тут.

Повернутися назад
Інші новини

У зв'язку із цьогорічною епідеміологічною ситуацією, яка склалася в нашій країні та світі, дату проведення 21-ї Міжнародної виставки Intertool Kiev 2020 перенесено на другу половину серпня поточного року. Більш детальна інформація в цій статті.

Детальніше →