Бензинові газонокосарки Daewoo серії Expert Line

Бензинові газонокосарки Daewoo серії Expert Line вирізняються хорошою потужністю, великою шириною і висотою косіння, значним об’ємом травозбірника та порівняно невеликою вагою. В нашому асортименті лінійка газонокосарок Expert представлена трьома моделями — DLM 4600SP, DLM 5100SR, DLM 5100SV.

Узагальнюючи численні відгуки покупців, можна відзначити, що головними перевагами цих моделей вони вважають хорошу продуктивність і неперевершений дизайн агрегатів для косіння трави. У кожної окремої моделі є свої особливості та переваги. Так, користувачі відмічають легкий і швидкий запуск DLM 4600SP, її міцний корпус, можливість роботи на вологому газоні, а також наявність бічного викиду. Модель DLM 5100SR вирізняє особлива маневреність, легкість у керуванні та компактність у зберіганні. Регулювання висоти зрізання та наявність насадки для мульчування також відзначаються власниками цієї моделі. Автори численних відгуків говорять про високу якість збирання газонокосарки DLM 5100SV і легкість її обслуговування, про хорошу місткість травозбірника та вдале застосування тут бічного викиду.

Вивчити повний асортимент газонокосарок Daewoo ви можете тут.

Повернутися назад
Інші новини

З 15 по 18 травня в Міжнародному виставковому центрі міста Києва проходить 19 Міжнародна виставка професійного інструменту та садової техніки Intertool Kiev 2018. Компанія Daewoo Power Products, офіційний представник відомого південнокорейського виробника в Україні, не могла обійти це грандіозне дійство і не проминула можливість продемонструвати свіжі новинки і хіти продажів.

Детальніше →