Ударний дриль Daewoo DAD 950

Рейтинг
1399 грн
1 199 грн
Економія: 200 грн
  • Описання
  • Характеристики
  • Відгуки
  • Файли

Daewoo DAD 950 — ударний дриль для свердління деревини, кераміки, полімерних матеріалів і металів. Також електроінструмент використовується для ударного свердління в цеглі, бетоні та камені.

Пристрій здатен працювати у двох режимах: свердління та свердління з ударом. Наявність реверса дозволяє використовувати інструмент також як шуруповерт для швидкого викручування шурупів.

Для оперативної та зручної зміни режиму, залежно від оброблюваного матеріалу, на клавішу ввімкнення передбачено регулювання числа обертів. А фіксатор кнопки ввімкнення забезпечить безперервну роботу електроінструмента.

Для надійного утримання дриля в руках є затискна рукоятка. Її прогумована поверхня та можливість налаштування під ліву або праву руку гарантують тривалу комфортну роботу з інструментом.

Спеціальна обмежувальна лінійка дозволяє заглиблюватися в матеріал на потрібну глибину з точністю до міліметра. Посилений корпус редуктора, виготовлений із магнієвого сплаву, стійкий до механічних впливів. Ключ для переоснащення завжди знаходитиметься під рукою, бо передбачено можливість його зручної фіксації на проводі живлення.

Термін основної гарантії на дриль становить 1 рік, проте його можна збільшити. Додаткова гарантія 2 роки надається у разі дотримання умов реєстрації та своєчасного технічного обслуговування.

До комплекту поставки входять:
Ударний дриль — 1 од.
Додаткова рукоятка — 1 од.
Обмежувач глибини — 1 од.
Ключ для патрона — 1 од.
Комплект вугільних щіток — 1 од.
Посібник користувача — 1 од.
Гарантійний талон — 1 од.
Потужність 950 Вт
Кількість обертів 0-3100 об/хв
Частота удару 49000 уд/хв
Тип патрона ключовий
Максимальний Ø свердління в дереві 42 мм
Максимальний Ø свердління в бетоні 18 мм
Максимальний Ø свердління в металі 14 мм
Реверс є
Регулювання обертів є
Довжина проводу 2 м
Ø патрона 1,5-13 мм
Розміри 310×80×260 мм
Вага 2,3 кг

 

Товар ще ніхто не оцінював. Будьте першим!
Залишити відгук