Ударний дриль Daewoo DAD 850

Рейтинг
Немає у наявності
  • Описання
  • Характеристики
  • Відгуки
  • Файли

Daewoo DAD 850 — ударний дриль, призначений для роботи у двох режимах. Це свердління (деревина, метали, кераміка, полімерні матеріали) та ударне свердління (цегла, бетон, камінь).

Електроінструмент оснащено швидкозатискним патроном, що забезпечує швидку зміну та надійне кріплення оснащення без застосування додаткових інструментів.

Затискна металева рукоятка здатна зручно підлаштовуватися під праву або ліву руку. Ергономічна рукоятка прогумована, завдяки цьому тривала робота буде комфортною.

Регулювання обертів розташоване на клавіші ввімкнення. Ви зможете швидко та зручно змінити режим роботи залежно від матеріалу. А фіксатор кнопки ввімкнення робить можливою безперервну роботу інструмента.

Обмежувальна лінійка дозволить вести роботи на потрібну глибину з точністю до міліметра. Міцний корпус дриля стійкий до ударів та падіння.

У пристрої також передбачений реверс, що дозволяє використовувати його як шуруповерт (для швидкого викручування кріпильних виробів).

Термін основної гарантії на дриль становить 1 рік, проте його можна збільшити. Додаткова гарантія 2 роки надається у разі дотримання умов реєстрації та своєчасного технічного обслуговування.

До комплекту поставки входять:

Ударний дриль — 1 од.
Додаткова рукоятка — 1 од.
Обмежувач глибини — 1 од.
Комплект вугільних щіток — 1 од.
Посібник користувача — 1 од.
Гарантійний талон — 1 од.
Потужність 850 Вт
Кількість обертів 0-3050 об/хв
Частота удару 46500 уд/хв
Тип патрона безключовий
Максимальний Ø свердління в дереві 38 мм
Максимальний Ø свердління в бетоні 18 мм
Максимальний Ø свердління в металі 14 мм
Реверс є
Регулювання обертів є
Довжина проводу 2 м
Ø патрона 1,5-13 мм
Розміри 300×80×260 мм
Вага 2,1 кг

 

Товар ще ніхто не оцінював. Будьте першим!
Залишити відгук