Ударний дриль Daewoo DAD 650

Рейтинг
895 грн
799 грн
Економія: 96 грн
  • Описання
  • Характеристики
  • Відгуки
  • Файли

Daewoo DAD 650 — надійний і практичний ударний дриль. Цей електроінструмент призначений для свердління деревини, металів, кераміки, полімерних матеріалів, а також для ударного свердління у цеглі, бетоні та камені.

Інструмент розрахований на два режими роботи: свердління та загвинчування, а також ударне свердління. Реверс дозволяє використовувати дриль також як шуруповерт (для швидкого вигвинчування шурупів). Для надійної фіксації насадок використовується металевий патрон.

Кількість обертів регулюється на клавішу ввімкнення. Завдяки цьому можна змінювати режими роботи залежно від матеріалу просто і швидко. Фіксатор кнопки ввімкнення забезпечує безперервну експлуатацію інструмента.

Для зручності передбачена затискна рукоятка. З її допомогою дриль надійно утримується в руках, вона може переставлятися під праву або ліву руку, тобто повертатися у будь-яке положення. Бажана глибина свердління встановлюється за допомогою обмежувача. Обмежувальна лінійка дозволяє заглиблюватися з точністю до міліметра.

Міцний корпус пристрою стійкий до падінь та ударів. Ключ для переоснащення зручно фіксується на проводі живлення для оперативності роботи з електроінструментом.

Термін основної гарантії на дриль становить 1 рік, проте його можна збільшити. Додаткова гарантія 2 роки надається у разі дотримання умов реєстрації та своєчасного технічного обслуговування.

До комплекту поставки входять:
Ударний дриль — 1 од.
Додаткова рукоятка — 1 од.
Обмежувач глибини — 1 од.
Ключ для патрона — 1 од.
Комплект вугільних щіток — 1 од.
Посібник користувача — 1 од.
Гарантійний талон — 1 од.
Потужність 650 Вт
Кількість обертів 0-3050 об/хв
Частота удару 46500 уд/хв
Тип патрона ключовий
Максимальний Ø свердління в дереві 35 мм
Максимальний Ø свердління в бетоні 16 мм
Максимальний Ø свердління в металі 13 мм
Реверс є
Регулювання обертів є
Довжина проводу 2 м
Ø патрона 1,5-13 мм
Розміри 300×80×260 мм
Вага 1,8 кг

 

Товар ще ніхто не оцінював. Будьте першим!
Залишити відгук