Акумуляторна викрутка Daewoo DAA 3600Li PLUS

Рейтинг
Немає у наявності
  • Описання
  • Характеристики
  • Відгуки
  • Файли

Daewoo DAA 3600Li PLUS — якісна та функціональна акумуляторна викрутка, призначена для загвинчування і викручування кріпильних виробів із різьбою, на головці яких є паз.

Пристрій оснащено Li-Ion-акумулятором, що дозволяє досить тривалий час працювати без підзаряджання. Акумулятор вбудований у рукоятку. Три індикаторних світлодіоди показують рівень заряду батареї.

У комплекті з цим електроінструментом поставляється набір оснащення, що складається з 37 біт. Для зберігання передбачений спеціальний кейс.

Реверс дозволяє використовувати інструмент як шуруповерт і швидко викручувати шурупи. Можливість регулювання крутного моменту с 9-ма передустановками допомагає вивертати шуруп з необхідним зусиллям без ризику звернути його. Кількість обертів не регулюється.

Рукоятка влаштована таким чином, що можна змінити положення корпусу на 180 градусів. А її м’яке покриття забезпечить тривалу роботу без дискомфорту для рук.

Експлуатація електроінструмента буде зручною у будь-яку пору доби та за будь-якого освітлення завдяки світлодіодному підсвічуванню.

Термін основної гарантії на викрутку становить 1 рік, проте його можна збільшити. Додаткова гарантія 2 роки надається у разі дотримання умов реєстрації та своєчасного технічного обслуговування.

До комплекту поставки входять:

Акумуляторна викрутка-шуруповерт — 1 од.
Зарядний пристрій — 1 од.
Біти — 37 од.
Посібник користувача — 1 од.
Гарантійний талон — 1 од.
Напруга акумулятора 3,6 В
Ємність акумулятора 1,5 А·год
Тип акумулятора Li-lon
Час заряджання 3-5 год
Max діаметр шурупа 6,35 мм
Кількість обертів 210 об/хв
Max крутний момент 4,5 Н·м
Реверс є
Підсвічування є
Індикатор заряду батареї є
Вага 0,7 кг

 

Товар ще ніхто не оцінював. Будьте першим!
Залишити відгук