Лінійка електроінструменту Daewoo поповнилася новими товарами

Асортиментна лінійка електроінструменту Daewoo, що відкрилася завдяки нещодавній появі акумуляторних дрилів-шуруповертів, продовжує розширюватися. У продаж по Україні надійшли нові моделі ударних дрилів, перфораторів, кутошліфувальних машин і технічних фенів. Найсвіжіші новинки представлено на нашому сайті.

Надійні та багатофункціональні дрилі з ударним механізмом DAD 650 і DAD 950 застосовуються для роботи з деревиною, пластиком, керамікою та металом і є незамінними в побуті та будівництві. Практичні моделі перфораторів DAH 920 і DAH 1050 дозволяють працювати з каменем, цеглою, бетоном і придатні навіть для професійного використання. Із великого асортимента КШМ — DAG 650-125, DAG 850-125, DAG 1250-125, DAG 2600-230 — можна легко обрати відповідну до потреб машину. Також у наявності ергономічні термофени DAF 2000 і DAF 2200, які мають великий спектр функціональних можливостей, що робить їх незамінними в будівництві.

Електротехнічний інструмент Daewoo відповідає традиціям якості та доступності південнокорейської компанії. Як завжди, ми виготовляємо краще для нашого споживача!

Повернутися назад
Інші новини

У зв'язку із цьогорічною епідеміологічною ситуацією, яка склалася в нашій країні та світі, дату проведення 21-ї Міжнародної виставки Intertool Kiev 2020 перенесено на другу половину серпня поточного року. Більш детальна інформація в цій статті.

Детальніше →