Гарячі новинки осені, що минає, від Daewoo

Асортиментна полиця електричного інструменту Daewoo знову поповнилася новими товарами. Днями в Україну прибули свіжі моделі електричних лобзиків, рубанка, циркулярної пили, акумуляторних викруток, а також бензинових генераторів.

Електролобзики DAJ 550, DAJ 750 і DAJ 850 — зручні та практичні пристрої для виконання поздовжніх і поперечних розпилів, вирізів у деревині, металі, полімерних матеріалах та керамічних плитах. Плавне регулювання швидкості, надійна сталева підошва, можливість підключення до пилососа — далеко не всі особливості цих інструментів.

Електрорубанок DAP 750-82 призначений для чорнової та чистової обробки дерев’яних поверхонь різної твердості. Плавне регулювання глибини, стійка до перепадів температури і довговічна підошва, паралельний упор та зручна рукоятка забезпечують якісне стругання.

Циркулярна пила DAS 1500-190 використовується для розпилювання деревини і полімерних матеріалів, а також для здійснення поперечних розрізів. Надійний пиляльний диск, рукоятка з подвійним хватом, рознімач для підключення пилососа, можливість регулювання глибини пропилу і кута нахилу дозволяють зробити процес роботи зручнім і ефективним.

Акумуляторні викрутки DAA 3600Li Plus і DAA 4800 Plus — високоякісні та функціональні пристрої для вкручування і викручування кріпильних виробів. Ці компактні та зручні інструменти оснащені світлодіодним підсвічуванням, а їхні рукоятки з м’яким покриттям мають поворотну особливість для максимального комфорту використання.

Оновлені моделі бензинових генераторів GDA 7500E та GDA 8500E з професійними двигунами і збільшеним моторесурсом оснащені системою електричного запуску. Вони також мають низку корисних функцій для найбільш ефективної експлуатації.

Зустрічайте зиму, що настає, разом із Daewoo! Наша техніка принесе радість у вашу оселю!

Повернутися назад
Інші новини

У зв'язку із цьогорічною епідеміологічною ситуацією, яка склалася в нашій країні та світі, дату проведення 21-ї Міжнародної виставки Intertool Kiev 2020 перенесено на другу половину серпня поточного року. Більш детальна інформація в цій статті.

Детальніше →