Вже можна обирати бензопили на нашому сайті

бензопили, ланцюгова бензопила, переносна бензопила, бензопили Daewoo, інструменти для лісоруба

Переносна бензопила — незамінний інструмент для будь-якого лісоруба. Вона розпиляє яке б там не було дерево у 20 разів швидше, ніж звичайна ручна пила. Її ланцюг розганяється до швидкості 75 км/год приблизно за 1 сек. Зубчики пилки проходять одне і те ж місце близько 500 разів на секунду. Тому потужною бензопилою можна звалити навіть товсте дерево лише за пару хвилин.

Бензопили Daewoo створені для того, щоб розчищати непрохідні нетрі, приводити до ладу занедбані сади та видобувати сировину для багать і камінів.

У турботі про своїх клієнтів інженерами компанії Daewoo були передбачені додаткові захисні функції та пристосування, які роблять набагато безпечнішою роботу з таким непростим пристроєм.

Хочете знати більше про бензопили Daewoo? На нашому сайті вже є описи до них. Знайомтеся та обирайте собі незамінну підмогу для роботи. Наші менеджери завжди готові допомогти Вам у цьому.

Зв'язатися з нами можна за телефоном 0-800-757-257, +38 (044) 221-64-18 або електронною поштою sales@dw-pp.com.ua.

Повернутися назад
Інші новини

У зв'язку із цьогорічною епідеміологічною ситуацією, яка склалася в нашій країні та світі, дату проведення 21-ї Міжнародної виставки Intertool Kiev 2020 перенесено на другу половину серпня поточного року. Більш детальна інформація в цій статті.

Детальніше →