Вже можна обирати бензопили на нашому сайті

бензопили, ланцюгова бензопила, переносна бензопила, бензопили Daewoo, інструменти для лісоруба

Переносна бензопила — незамінний інструмент для будь-якого лісоруба. Вона розпиляє яке б там не було дерево у 20 разів швидше, ніж звичайна ручна пила. Її ланцюг розганяється до швидкості 75 км/год. приблизно за 1 сек. Зубчики пилки проходять одне і те ж місце близько 500 разів на секунду. Тому потужною бензопилою можна звалити навіть товсте дерево всього за пару хвилин.

Бензопили Daewoo створені для того, щоб розчищати непрохідні нетрі, приводити до ладу занедбані сади та видобувати сировину для багать і камінів.

У турботі про своїх клієнтів інженерами компанії Daewoo були передбачені додаткові захисні функції і пристосування, які роблять набагато безпечнішою роботу з таким непростим пристроєм.

Хочете знати більше про бензопили Daewoo? На нашому сайті вже є описи до них. Знайомтеся і обирайте собі незамінну підмогу для роботи. Наші менеджери завжди готові допомогти Вам у цьому.

Зв'язатися з нами можна за телефоном: 0-800-757-257, +38 (044) 221-64-18, або електронною поштою: sales@dw-pp.com.ua.

Повернутися назад
Інші новини

З 15 по 18 травня в Міжнародному виставковому центрі міста Києва проходить 19 Міжнародна виставка професійного інструменту та садової техніки Intertool Kiev 2018. Компанія Daewoo Power Products, офіційний представник відомого південнокорейського виробника в Україні, не могла обійти це грандіозне дійство і не проминула можливість продемонструвати свіжі новинки і хіти продажів.

Детальніше →