Зарядний пристрій Daewoo DW 500

Рейтинг
Немає у наявності
  • Описання
  • Характеристики
  • Відгуки
  • Файли

Daewoo DW 500 — інтелектуальний зарядний пристрій, оснащений системою діагностики стану та рівня заряду АКБ на базі мікропроцесора 12 Bit ADC. Цей мікропроцесор оцінює стан батареї, а також встановлює силу зарядного струму і відповідну напругу. Це дозволяє здійснювати найбільш ефективне заряджання акумуляторних батарей і подовжити їхній термін служби.

Ця модель із вихідною напругою 6/12 В призначена для заряджання АКБ різних автомобілів, мотоциклів, садово-паркової та сільгосптехніки, катерів (човнів), гідроциклів, промислового і побутового обладнання.

Пристрій призначений для роботи зі свинцево-кислотними батареями AGM, GEL, MF, WET ємністю до 160 А•год. Щоб забезпечити дбайливе відновлення акумуляторів, передбачено 9 степенів заряджання.

Зарядний пристрій обладнаний LCD-дисплеєм. Він відображає всі параметри процесу заряджання акумулятора та попередження про ймовірні помилки при підключенні. Це допоможе впоратися з експлуатацією цього пристрою навіть недосвідченому користувачу.

Модель DW 500 має низку корисних функцій, що роблять її діяльність більш ефективною. Так, функція відновлення (десульфатування) подовжує термін служби акумуляторної батареї. Пристрій автоматично відключить подачу напруги в імпульсному режимі, якщо пластини АКБ засульфатовані. Це дозволить видалити з їхньої поверхні сульфати, щоб відновити ємність батареї.

Наявність функції температурної компенсації допомагає регулювати напругу залежно від температури повітря навколишнього середовища (від −20 °С до +50 °С). При її низьких значеннях вихідна напруга підвищується, а при високих — знижується.

Функція захисту від короткого замикання дозволить попередити поломку обладнання та випадкове травмування. Якщо клеми «+» і «−» торкаються одна одну, а пристрій при цьому підключений до мережі, заряджання АКБ не почнеться.

Щоб уникнути неправильного підключення, також є спеціальний захист. Пристрій поінформує про неправильне підключення клем, відображаючи сигнал на дисплеї. Це допоможе усунути помилку, таким чином запобігаючи поломці. Ця функція також дуже корисна для новачків у використанні зарядних пристроїв.

Якщо досягнута критично висока температура при тривалій експлуатації, спрацює захист від перегріву. Ця функція допоможе уникнути поломки, переводячи пристрій у режим плавного заряджання. Повільне заряджання здійснюватиметься доти, поки прилад не охолоне.

Зарядний пристрій також оснащений вологозахистом класу IP 65. Це значить, що експлуатувати пристрій можна навіть у гаражі чи ангарі, не втрачаючи якості його роботи.

Термін основної гарантії на зарядний пристрій становить 1 рік, проте його можна збільшити. Додаткова гарантія 2 роки надається у разі дотримання умов реєстрації та своєчасного технічного обслуговування.

Вихідна напруга 6/12 В
Вхідні параметри 220-240 В, 50 Гц
Зарядний струм 5 А RMS
Ємність акумулятора до 160 А•год
Тип акумулятора свинцево-кислотні батареї WET, MF, AGM, GEL
Ступені заряду 9
Режими заряджання авто/плавний/швидкий/зимовий
Температурний режим від −20 °С до +50 °С
Дисплей LCD
Світлодіодний індикатор є
Захист від неправильного підключення є
Захист від короткого замикання є
Захист від перегріву є
Клас захисту IP 65
Функція відновлення/десульфатування є
Функція тестування стану АКБ є
Розміри 315×200×73 мм
Вага 0,72 кг

 

Товар ще ніхто не оцінював. Будьте першим!
Залишити відгук