Зарядний пристрій Daewoo DW 450

Рейтинг
Немає у наявності
  • Описання
  • Характеристики
  • Відгуки
  • Файли

«Розумний» зарядний пристрій Daewoo DW 450 є універсальним: він може використовуватися для заряджання 6- і 12-вольтних акумуляторних батарей різних транспортних засобів (у тому числі човнів і снігоходів), а також сільгосптехніки та іншого обладнання. Підходить для застосування зі свинцево-кислотними акумуляторами WET, MF, AGM, GEL (до 160 А·год). Завдяки мікропроцесору 12 Bit ADC він самостійно оцінить стан і ступінь зарядженості АКБ і подасть струм відповідної сили і необхідну напругу. Таким чином, заряджання відбувається максимально ефективно, і, як наслідок, АКБ служить довше.

Перевагою моделі є 6-рівнева система заряду, що сприяє дбайливому живленню та відновленню АКБ. За параметрами процесу дозволяє стежити рідкокристалічний дисплей. Він попередить про помилки, якщо підключення було здійснене неправильно. Отже, навіть новачок зможе успішно працювати з пристроєм.

Низка корисних функцій робить дану модель незамінною в господарстві. Наприклад, є функція 12-годинного «запам’ятовування», яка стане в нагоді в разі відключення електропостачання при заряджанні батареї і збереже інформацію про момент переривання процесу. Коли напруга відновиться, заряджання розпочнеться ​​з цього етапу. Важлива функція — автоматичне регулювання напруги відповідно до температури повітря (від −20 до +50 ° С). Якщо температура низька, вихідна напруга збільшується (і навпаки) А функція відновлення батареї (десульфатування) сприяє подовженню терміну служби АКБ. У разі сульфатування пластин напруга автоматично подається в імпульсному режимі, щоб усунути сульфати з їхньої поверхні та відновити ємність акумулятора..

Ще однією перевагою зарядного пристрою Daewoo DW 450 є його висока надійність. Це досягається і за рахунок відображення сигналів про неправильне підключення на дисплеї, і за рахунок захисту від короткого замикання (у разі контакту плюсової та мінусової клем зарядного пристрою після під'єднання до електромережі процес заряджання не почнеться). Також передбачений захист від перегріву під час тривалої роботи і від вологи (IP 65), що дає можливість без побоювань експлуатувати пристрій в гаражі або ангарі.

Термін основної гарантії на зарядний пристрій становить 1 рік, проте його можна збільшити. Додаткова гарантія 2 роки надається у разі дотримання умов реєстрації та своєчасного технічного обслуговування.

Вихідна напруга 6/12 В
Вхідні параметри 220-240 В, 50 Гц
Зарядний струм 4 A RMS
Ємність акумулятора до 120 А•год
Тип акумулятора свинцево-кислотні батареї WET, MF, AGM, GEL
Ступені заряду 6
Режими заряджання стандартний/швидкий/зимовий
Температурний режим від −20 ˚С до +50 ˚С
Дисплей LCD
Світлодіодний індикатор є
Захист від неправильного підключення є
Захист від короткого замикання є
Захист від перегріву є
Клас захисту IP 65
Функція відновлення/десульфатування є
Функція тестування стану АКБ є
Розміри 280×140×60 мм
Вага 0,625 кг

 

Товар ще ніхто не оцінював. Будьте першим!
Залишити відгук