Зарядний пристрій Daewoo DW 1500

Рейтинг
Скоро у продажу
2 995 грн
Остання ціна
  • Описання
  • Характеристики
  • Відгуки
  • Файли

«Розумний» зарядний пристрій Daewoo DW 1500 є універсальним: він може використовуватися для зарядки 6-, 12- і 24-вольтних акумуляторних батарей різних транспортних засобів (у тому числі човнів і снігоходів), а також сільгосптехніки та іншого обладнання. Підходить для застосування зі свинцево-кислотними акумуляторами WET, MF, AGM, GEL (20-300 А·год). Завдяки мікропроцесору 12 Bit ADC він самостійно оцінить стан і ступінь зарядженості АКБ і подасть струм відповідної сили і необхідну напругу. Таким чином, заряджання відбувається максимально ефективно, і, як наслідок, АКБ служить довше.

Шестирівнева система заряду сприяє дбайливому живленню та відновленню АКБ. За параметрами процесу дозволяє стежити LCD-дисплей. Він попередить про помилки, якщо підключення було здійснене неправильно. Отже, навіть новачок зможе успішно працювати з пристроєм.

Низка корисних функцій робить дану модель незамінною в господарстві. Наприклад, є функція 12-годинного «запам’ятовування», яка стане в нагоді в разі відключення електропостачання під час заряджання батареї і збереже інформацію про момент переривання процесу. Коли напруга відновиться, заряджання розпочнеться ​​з цього етапу. Важлива функція — автоматичне регулювання напруги відповідно до температури повітря (від −20 до +50 ° С). Якщо температура низька, вихідна напруга збільшується (і навпаки).  А функція відновлення батареї (десульфатування) сприяє продовженню терміну її експлуатації. У разі сульфатування пластин напруга автоматично подається в імпульсному режимі, щоб усунути сульфати з їхньої поверхні і відновити ємність акумулятора.

Ще однією перевагою зарядного пристрою Daewoo DW 1500 є його висока надійність. Це досягається і за рахунок відображення сигналів про неправильне підключення на дисплеї, і за рахунок захисту від короткого замикання (у разі контакту плюсової та мінусової клем зарядного пристрою після під'єднання до електромережі процес заряджання не почнеться). Також передбачений захист від перегріву під час тривалої роботи і від вологи (IP 20), що дає можливість без побоювань експлуатувати пристрій у гаражі або ангарі.

Термін основної гарантії на зарядний пристрій становить 1 рік, проте його можна збільшити. Додаткова гарантія 2 роки надається у разі дотримання умов реєстрації та своєчасного технічного обслуговування.

Вихідна напруга 6/12/24 В
Вхідні параметри 220-240 В, 50 Гц
Зарядний струм 2-15 А RMS
Ємність акумулятора 20-300 А•год
Тип акумулятора свинцево-кислотні батареї WET, MF, AGM, GEL
Ступені заряду 6
Режими заряджання авто/глибокий/стандартний
Температурний режим від −20 ˚С до +50 ˚С
Дисплей LCD
Світлодіодний індикатор є
Захист від неправильного підключення є
Захист від короткого замикання є
Захист від перегріву є
Клас захисту IP 20
Функція відновлення/десульфатування є
Функція тестування стану АКБ є
Розміри 198×178×250 мм
Вага 1,5 кг

 

Товар ще ніхто не оцінював. Будьте першим!
Залишити відгук