Автомобільний пилосос Daewoo DAVC 150

Рейтинг
Немає у наявності
  • Описання
  • Характеристики
  • Відгуки
  • Файли

Автомобільний пилосос Daewoo DAVC 150 призначений для вологого та сухого прибирання салону авто. Потужність усмоктування цієї моделі така висока, що дозволяє збирати не тільки пил і сухі часточки, а й вологу. Спеціальна конструкція фільтра вбереже електричні елементи від пошкодження.

Циклонний фільтр влаштований у вигляді спеціальних перегородок усередині пилозбірника, які утворюють повітряні завихрення. Це дозволяє утримувати найдрібніші часточки пилу.

Пилозбірник легко знімається та очищується. Для швидкого зняття достатньо натиснути одну кнопку. Під час експлуатації пилососу не потрібно використовувати такі змінні матеріали, як, наприклад, мішки для збирання пилу.

У комплекті з автомобільним пилососом Daewoo є набір насадок — їх три. Гумова насадка призначена для ретельного прибирання і збирання рідини, щітка — для дбайливого догляду, щілинна насадка — для труднодоступних місць.

Термін основної гарантії на автопилосос становить 1 рік, проте його можна збільшити. Додаткова гарантія 2 роки надається у разі дотримання умов реєстрації та своєчасного технічного обслуговування.

До комплекту поставки входять:

Пилосос — 1 од.
Гумова насадка — 1 од.
Щітка — 1 од.
Щілинна насадка — 1 од.
Посібник користувача — 1 од.
Гарантійний талон — 1 од.
Потужність 150 Вт
Робоча напруга 12 В
Тип ручний
Тип прибирання сухе, вологе
Фільтр тонкого очищення є
Тип пилозбірника циклонний фільтр
Довжина проводу 400 см
Об’єм пилозбірника 580 мл
Розміри упаковки 380×100×110 мм
Вага 0,8 кг

 

Товар ще ніхто не оцінював. Будьте першим!
Залишити відгук