Автомобільний пилосос Daewoo DAVC 100

Рейтинг
545 грн
395 грн
Економія: 150 грн
  • Описання
  • Характеристики
  • Відгуки
  • Файли

Модель пилососа Daewoo DAVC 100 призначена для сухого та вологого прибирання автомобіля. Завдяки високій потужності всмоктування пристрій збирає не тільки пил і дрібні часточки, а й вологу. Спеціальна конструкція фільтра допомагає вберегти електричні компоненти пилососа, щоб вони не пошкодилися.

DAVC 100 обладнаний швидкознімним пилозбірником, який легко очищується. Контейнер для збирання пилу та сміття багаторазового використання, тому не потрібно застосовувати витратні матеріали типу мішків для збирання пилу. Пластиковий пилозбірник знімається легким рухом способом натискання на кнопку: просто від’єднайте і переверніть його для випорожнення.

Пилосос оснащений циклонним фільтром. Всередині пилозбірника встановлені перегородки, які створюють повітряні завихрення, таким чином утримуючи навіть найдрібніші часточки пилу.

В комплекті з автопилососом постачається щілинна насадка. Її застосовують для видалення пилу та бруду із важкодоступних місць автомобіля.

Термін основної гарантії на автопилосос становить 1 рік, проте його можна збільшити. Додаткова гарантія 2 роки надається у разі дотримання умов реєстрації та своєчасного технічного обслуговування.

До комплекту поставки входять:
Пилосос — 1 од.
Щілинна насадка для важкодоступних місць — 1 од.
Посібник користувача — 1 од.
Гарантійний талон — 1 од.
Потужність 100 Вт
Робоча напруга 12 В
Тип ручний
Тип прибирання сухе, вологе
Фільтр тонкого очищення є
Тип пилозбірника циклонний фільтр
Довжина проводу 270 см
Об’єм пилозбірника 500 мл
Розміри упаковки 179×377 мм
Вага 0,45 кг

 

Товар ще ніхто не оцінював. Будьте першим!
Залишити відгук