Автомобільний пилосос Daewoo DAVC 100

Рейтинг
595 грн
499 грн
Економія: 96 грн
  • Описання
  • Характеристики
  • Відгуки
  • Файли

Модель пилососа Daewoo DAVC 100 призначена для сухого прибирання автомобіля. Завдяки високій потужності всмоктування пристрій ефективно збирає пил і дрібні часточки. Спеціальна конструкція фільтра допомагає вберегти електричні компоненти пилососа, щоб вони не пошкодилися.

DAVC 100 обладнаний швидкознімним пилозбірником, який легко очищується. Контейнер для збирання пилу та сміття багаторазового використання, тому не потрібно застосовувати витратні матеріали типу мішків для збирання пилу. Пластиковий пилозбірник знімається легким рухом способом натискання на кнопку: просто від’єднайте і переверніть його для випорожнення.

Пилосос оснащений циклонним фільтром. Всередині пилозбірника встановлені перегородки, які створюють повітряні завихрення, таким чином утримуючи навіть найдрібніші часточки пилу.

В комплекті з автопилососом постачається щілинна насадка. Її застосовують для видалення пилу та бруду із важкодоступних місць автомобіля.

Термін основної гарантії на автопилосос становить 1 рік, проте його можна збільшити. Додаткова гарантія 2 роки надається у разі дотримання умов реєстрації та своєчасного технічного обслуговування.

До комплекту поставки входять:
Пилосос — 1 од.
Щілинна насадка для важкодоступних місць — 1 од.
Посібник користувача — 1 од.
Гарантійний талон — 1 од.
Потужність 100 Вт
Робоча напруга 12 В
Тип ручний
Тип прибирання сухе
Фільтр тонкого очищення є
Тип пилозбірника циклонний фільтр
Довжина проводу 270 см
Об’єм пилозбірника 500 мл
Розміри упаковки 179×377 мм
Вага 0,45 кг

 

Товар ще ніхто не оцінював. Будьте першим!
Залишити відгук