Автомобільний компресор Daewoo DW 90

Рейтинг
Немає у наявності
  • Описання
  • Характеристики
  • Відгуки
  • Файли

Автомобільний компресор Daewoo DW 90 — дуже практичний пристрій, що відрізняється підвищеною продуктивністю (цьому сприяють збільшений діаметр та хід поршня). Його можна застосовувати не тільки для контролю тиску в шинах автомобіля, але і для накачування спортивного інвентарю та різноманітних надувних виробів для прихильників активного відпочинку (наприклад, подушок і матраців). Це можливо завдяки набору голок-перехідників (3 од.), що входить до комплекту компресора. Ця модель підійде для напівпрофесійного і професійного використання, оскільки здатна працювати безперервно до 45 хвилин.

Компресор компактний і простий у використанні. За рахунок професійного конектора до нього легко під’єднується повітряний шланг, навіть якщо золотник забруднений або зношений. Надійність кріплення до колеса дозволяє уникнути мимовільного стравлювання і втрати.

Завдяки наявності точного інтегрованого манометра можна не турбуватися про те, що тиск перевищить вказаний виробником. Ви завжди зможете виміряти тиск і встановити необхідне значення, а це запорука тривалої служби шин і надувних виробів. Крім того, від правильного тиску повітря в шинах безпосередньо залежить безпека людей, які знаходяться в автомобілі. Одиниці вимірювання манометра — PSI, ATM.

Інженери компанії Daewoo намагалися зробити цю модель максимально зручною в експлуатації. Щоб запобігти сплутуванню проводів та випадковому пошкодженню, а також втраті і пошкодженню аксесуарів (голки-перехідники, кабель підключення і повітряний шланг), передбачена спеціальна зручна сумка для їх зберігання. Переносити пристрій зручно за рахунок ергономічної рукоятки з зашитим покриттям. Таким чином, Ви не отримаєте опіків, хоча при тривалому безупинному використанні корпус компресора досить сильно нагрівається. Від забруднень і травм Ваші руки захистять рукавички.

Довговічність пристрою забезпечується високою якістю складання. Крім того, у компресора є м’які ніжки, що перешкоджають його мимовільному пересуванню (падінню) в процесі роботи. Наявність ніжок також сприяє зниженню рівня вібрації і шуму.

Під час роботи компресора від несправностей електричну систему Вашого автомобіля захищає запобіжник (30 А).

Термін основної гарантії на автокомпресор становить 1 рік, проте його можна збільшити. Додаткова гарантія 2 роки надається у разі дотримання умов реєстрації та своєчасного технічного обслуговування.

Продуктивність 90 л/хв
Максимальний тиск 10,2 атм
Час накачування колеса розміром R15/195/60 до 2,3 атм 0,5 хв
Час безупинної роботи 45 хв
Робоча напруга 12 В
Робочий струм 25 А
Довжина шланга 100 см
Довжина кабелю 400 см
Манометр вбудований
Ліхтар немає
Тип підключення клеми
Розміри (Д×В×Ш) 300×165×215 мм
Вага 5 кг

 

Товар ще ніхто не оцінював. Будьте першим!
Залишити відгук