Автомобільний компресор Daewoo DW 150Li

Рейтинг
Немає у наявності
  • Описання
  • Характеристики
  • Відгуки
  • Файли

Daewoo DW 150Li — акумуляторний автомобільний компресор. Цей портативний пристрій чудово підходить для накачування автомобільних, мотоциклетних, велосипедних коліс, надувних виробів, а також заряджання цифрових пристроїв.

Автокомпресор оснащений точним вбудованим цифровим манометром, що дозволяє не допускати перевищення показань тиску, встановленого виробником, тим самим продовжуючи термін служби виробів, які накачуються. Одиниці вимірювання — PSI, BAR, kPa, Kg/cm3.

Цей пристрій здатен тривалий час працювати без під заряджання завдяки вбудованому Li-Ion-акумулятору високої ємності (3000 мА•год). Стабільна робота приладу можлива в широкому діапазоні температур навколишнього середовища — від −20 до +50 °С. Індикаторні лампи вкажуть на рівень заряду батареї.

Функція автоматичної зупинки компресора при досягненні заздалегідь встановленого тиску дозволяє швидко досягти необхідних показань тиску без перевірок і випускання надлишкового повітря.

Яскравий світлодіодний ліхтар дозволяє легко впоратися з колесом, що спустило, навіть в умовах поганої видимості та в нічний час.

Автокомпресор цієї моделі також оснащений USB-рознімачем для заряджання цифрових пристроїв (5 В/2,1 А).

Термін основної гарантії на автокомпресор становить 1 рік, проте його можна збільшити. Додаткова гарантія 2 роки надається у разі дотримання умов реєстрації та своєчасного технічного обслуговування.

Продуктивність 40 л/хв
Максимальний тиск 10,3 атм
Час накачування колеса розміром R15/195/60 до 2,3 атм 3 хв
Час безупинної роботи 25 хв
Робоча напруга 12 В
Робочий струм 10 А
Довжина шланга 38,5 см
Довжина кабелю є
Манометр вбудований
Ліхтар є
Тип підключення універсальний шланг зі швидкознімним з’єднуванням
Розміри (Д×В×Ш) 310×218×83 мм
Вага 0,88 кг

 

Товар ще ніхто не оцінював. Будьте першим!
Залишити відгук