Автомобільний компресор Daewoo DW 75L

Рейтинг
1495 грн
1 399 грн
Економія: 96 грн
  • Описання
  • Характеристики
  • Відгуки
  • Файли

Daewoo DW 75L — сучасний, простий і зручний у використанні автомобільний компресор. Він призначений для накачування автомобільних, мотоциклетних, велосипедних шин, спортінвентаря та інших надувних виробів. Пристрій постачається зі спеціальним набором голок-перехідників.

Автокомпресор цієї моделі вирізняється підвищеною продуктивністю. Вона досягається завдяки збільшеному діаметру поршня.

За допомогою професійного конектора робити підключення до золотника шини можна швидко та зручно. Це виключає мимовільне випускання.

Ця модель оснащена точним манометром. Завдяки високій точності його показників можна уникнути перевищення норми тиску в надувних виробах, тим самим подовжуючи термін їхньої служби.

Можливість експлуатації пристрою у темний час доби забезпечує яскравий світлодіодний ліхтар, встановлений на ньому. Топкий запобіжник (15 А) надійно захищає електричну систему автомобіля під час роботи компресора.

Зручна рукоятка дозволяє безпечно переносити пристрій, а спеціальне покриття на ній захистить від опіків, якщо пристрій працює тривалий час. М’які антивібраційні ніжки роблять експлуатацію пристрою менш шумною та запобігають мимовільному пересуванню або падінню під час роботи.

У комплекті з автокомпресором ідуть сумка для зберігання та рукавички. Сумка дозволяє зручно розміщувати для перенесення і зберігати пристрій та аксесуари, а рукавички — уникати травм і забруднення рук під час роботи з колесом автомобіля.

Термін основної гарантії на автокомпресор становить 1 рік, проте його можна збільшити. Додаткова гарантія 2 роки надається у разі дотримання умов реєстрації та своєчасного технічного обслуговування.

Продуктивність 75 л/хв
Максимальний тиск 5 атм
Час накачування колеса розміром R15/195/60 до 2,3 атм 1,3 хв
Час безупинної роботи 45 хв
Робоча напруга 12 В
Робочий струм 15 А
Довжина шланга 80 см
Довжина кабелю 400 см
Манометр вбудований
Ліхтар є
Тип підключення штекер
Розміри (Д×В×Ш) 265×100×180 мм
Вага 2,5 кг

 

Товар ще ніхто не оцінював. Будьте першим!
Залишити відгук