Автомобільний компресор Daewoo DW 40L

Рейтинг
1195 грн
1 099 грн
Економія: 96 грн
  • Описання
  • Характеристики
  • Відгуки
  • Файли

Автомобільний компресор Daewoo DW 40L — дуже практичний пристрій, який можна застосовувати не тільки для контролю тиску в шинах автомобіля, але і для накачування спортивного інвентарю та різноманітних надувних виробів для прихильників активного відпочинку (наприклад, подушок і матраців). Це можливо завдяки набору голок-перехідників, що входить до комплекту компресора.

Компресор компактний і простий у використанні. За рахунок конектора, що нагвинчується, до нього легко під’єднується повітряний шланг, навіть якщо золотник забруднений або зношений. Надійність кріплення до колеса дозволяє уникнути мимовільного стравлювання і втрати.

Завдяки наявності точного знімного цифрового манометра і функції «Автостоп» можна не турбуватися про те, що тиск перевищить вказаний виробником. Компресор автоматично зупиниться, коли він досягне рекомендованого показника. Таким чином, у додаткових перевірках та стравлюванні надлишку повітря не буде необхідності. Ви завжди зможете виміряти тиск, не переміщуючи дл цього компресор, і встановити необхідне значення, а це запорука тривалої служби шин і надувних виробів. Крім того, від правильного тиску повітря в шинах безпосередньо залежить безпека людей, які знаходяться в автомобілі. Одиниці вимірювання манометра — PSI, ATM, KPA, KG/CM².

Інженери компанії Daewoo намагалися зробити цю модель максимально зручною в експлуатації. Щоб запобігти сплутуванню проводів та випадковому пошкодженню, а також втраті і пошкодженню аксесуарів (голки-перехідники, кабель підключення і повітряний шланг), передбачені спеціальні зручні відсіки для їх зберігання. Для полегшення процесу накачування колеса в темний час доби можна скористатися яскравим світлодіодним ліхтарем.

Довговічність пристрою забезпечується ударостійким корпусом з прогумованими краями. Таким чином, компресор не боїться випадкових падінь або переміщення у багажнику автомобіля. За його стан за будь-яких умов транспортування можна не хвилюватися. Гумовий край також сприяє зменшенню вібрації і робить роботу компресора менш гучною.

При цьому в процесі роботи компресора від несправностей електричну систему Вашого автомобіля захищає запобіжник (15 А).

Термін основної гарантії на автокомпресор становить 1 рік, проте його можна збільшити. Додаткова гарантія 2 роки надається у разі дотримання умов реєстрації та своєчасного технічного обслуговування.

Продуктивність 40 л/хв
Максимальний тиск 5 атм
Час накачування колеса розміром R15/195/60 до 2,3 атм 2,9 хв
Час безупинної роботи 20 хв
Робоча напруга 12 В
Робочий струм 8 А
Довжина шланга 45 см
Довжина кабелю 350 см
Манометр знімний
Ліхтар є
Тип підключення штекер
Розміри (Д×В×Ш) 225×90×215 мм
Вага 2,5 кг

 

Товар ще ніхто не оцінював. Будьте першим!
Залишити відгук