Список акційних товарів поповнив культиватор DAT 5060

культиватор Daewoo Power, культиватори в Україні, електричний культиватор, бензиновий культиватор

Весна — час оновлення, яке торкнулося не лише природи, а й цін на нашу продукцію. З радістю повідомляємо, що сьогодні стартувала нова акція — на культиватор Daewoo DAT 5060. Зараз його ціна знижена з 13176 грн до 9495 грн! Тобто у Вас є унікальна можливість заощадити 3681 грн. Не проґавте її! Адже що може бути потрібніше і корисніше навесні, ніж культиватор? Це вірний помічник дачників, городників, фермерів і ландшафтних дизайнерів!

Ґрунт, промоклий та утрамбований сніговими заметами, вимагає багато зусиль навесні. Купуйте бензиновий культиватор Daewoo DAT 5060! Для нього залежаний чи сирий ґрунт — це зовсім не перешкода, а привід показати всю свою силу та міць!

Як і інші культиватори Daewoo, DAT 5060 пройшов суворий контроль якості на виробництві. Він відповідає найвищим світовим стандартам, що пред'являються до садової техніки, тому йому можна довірити обробку навіть складної земельної ділянки з упевненістю в його надійності.

Обирайте якісну садову техніку і будьте готові до дачного сезону!

Наші менеджери завжди раді відповісти на всі Ваші запитання.

Зв'язатися з нами можна за телефоном 0-800-757-257, +38 (044) 221-64-18 або за електронною поштою sales@dw-pp.com.ua.

Повернутися назад
Інші новини

У зв'язку із цьогорічною епідеміологічною ситуацією, яка склалася в нашій країні та світі, дату проведення 21-ї Міжнародної виставки Intertool Kiev 2020 перенесено на другу половину серпня поточного року. Більш детальна інформація в цій статті.

Детальніше →