Старт програми Daewoo XXL

Компанія Daewoo Power Products з радістю представляє на території України Програму розширеного сервісного обслуговування Daewoo XXL.

Тепер на весь асортимент товарів, придбаних у нашому фірмовому магазині або в магазинах-партнерах, термін гарантії продовжено до трьох років. Ми зробили це для Вас тому, що на 100 % впевнені у високій якості всієї без винятку продукції, яка виготовляється на підприємствах Daewoo. Ретельний підбір матеріалів, що використовуються на виробництві, компонентів і деталей, а також суворий контроль на всіх етапах — ось що дає нам впевненість у надійній роботі нашої техніки.

Ознайомитися з докладними умовами Програми та скористатися пропозицією!

Повернутися назад
Інші новини

Асортиментна полиця електричного інструменту Daewoo знову поповнилася новими товарами. Днями в Україну прибули свіжі моделі електричних лобзиків, рубанка, циркулярної пили, акумуляторних викруток, а також бензинових генераторів.

Детальніше →

Асортиментна лінійка електроінструменту Daewoo, що відкрилася завдяки нещодавній появі акумуляторних дрилів-шуруповертів, продовжує розширюватися. У продаж по Україні надійшли нові моделі ударних дрилів, перфораторів, кутошліфувальних машин і технічних фенів. Найсвіжіші новинки представлено на нашому сайті.

Детальніше →

Безперервно розвиваючись та впроваджуючи нові технології, компанія Daewoo Power продовжує тішити споживача високоякісною технікою. Інноваційне рішення, представлене для силових установок і автономного енергозбереження, — технологія Dual Power.

Детальніше →