Зустрічайте мотокоси Daewoo

В асортименті Daewoo Power з'явилися бензинові мотокоси

«І сниться нам трава, трава біля дому, зелена, зелена трава...»

Мабуть, не раз за ніч може наснитися трава біля дому тим, кому доводиться викошувати її ручною косою. Вже чого тільки варто точити її лезо всього лише після якихось десяти змахів. А ці зарості будяків або молодого чагарника... До сьомого поту можуть вони довести косаря. Нелегко доводиться хазяйновитим трудівникам, які доглядають за прибудинковою територією, густо зарослою травою.

Для таких працьовитих, люблячих порядок, людей у нас є чудова новина. На нашому сайті вже розміщено інформацію про потужні та надійні, виконані за останнім словом ергономіки, мотокоси Daewoo. Є серед них і такі, які легко можуть впоратися з жорстким чагарником і навіть молодими деревами завдяки наявності ножа для косіння або пилівного диску.

Зовсім скоро бензинові мотокоси Daewoo вже будуть в Україні. Робіть свій вибір, замовляйте заздалегідь та отримуйте за це знижку.

Наші менеджери із задоволенням дадуть відповіді на всі Ваші питання щодо вибору та придбання мотокоси.

Телефонуйте: 0-800-757-257, +38 (044) 221-64-18, пишіть: sales@dw-pp.com.ua.

Повернутися назад
Інші новини

Асортиментна полиця електричного інструменту Daewoo знову поповнилася новими товарами. Днями в Україну прибули свіжі моделі електричних лобзиків, рубанка, циркулярної пили, акумуляторних викруток, а також бензинових генераторів.

Детальніше →

Асортиментна лінійка електроінструменту Daewoo, що відкрилася завдяки нещодавній появі акумуляторних дрилів-шуруповертів, продовжує розширюватися. У продаж по Україні надійшли нові моделі ударних дрилів, перфораторів, кутошліфувальних машин і технічних фенів. Найсвіжіші новинки представлено на нашому сайті.

Детальніше →

Безперервно розвиваючись та впроваджуючи нові технології, компанія Daewoo Power продовжує тішити споживача високоякісною технікою. Інноваційне рішення, представлене для силових установок і автономного енергозбереження, — технологія Dual Power.

Детальніше →