Тепло та затишок за будь-яких обставин

Найсуворіші зимові холоди ще попереду. У лютому знову збільшиться навантаження на електромережу через включення обігрівачів. З великою ймовірністю це призведе до нових віялових відключень.

Ви готові до цього? Чи зможете Ви забезпечити світлом і теплом своїх рідних і близьких? Від свічки не вдасться живити комп'ютер та електроплитки. У суворі часи не обійтися без потужного та надійного генератора.

Генератори Daewoo допоможуть вам зберегти тепло і затишок

Фірмовий інтернет-магазин офіційного представника компанії Daewoo в Україні пропонує Вашій увазі лінійку бензинових генераторів, які зроблять Ваше життя світлішим.

Офіційна гарантія. Допомога фахівців у підборі та підключенні.

Подбайте про себе і близьких! Купуйте сьогодні! Завтра може бути вже дорожче!

Заходьте до нашого інтернет-магазину: http://daewoo-sales.com.ua

Повернутися назад
Інші новини

Асортиментна полиця електричного інструменту Daewoo знову поповнилася новими товарами. Днями в Україну прибули свіжі моделі електричних лобзиків, рубанка, циркулярної пили, акумуляторних викруток, а також бензинових генераторів.

Детальніше →

Асортиментна лінійка електроінструменту Daewoo, що відкрилася завдяки нещодавній появі акумуляторних дрилів-шуруповертів, продовжує розширюватися. У продаж по Україні надійшли нові моделі ударних дрилів, перфораторів, кутошліфувальних машин і технічних фенів. Найсвіжіші новинки представлено на нашому сайті.

Детальніше →

Безперервно розвиваючись та впроваджуючи нові технології, компанія Daewoo Power продовжує тішити споживача високоякісною технікою. Інноваційне рішення, представлене для силових установок і автономного енергозбереження, — технологія Dual Power.

Детальніше →