Нова технологія DualPower для електрогенераторів

Компанія Daewoo Power Products не припиняє розвиватися та тішити інноваційними рішеннями. Так, інженери компанії розробили технологію DualPower для автоматичного електропостачання. Нова схема підключення дозволяє генератору ефективно працювати у 1-фазній і 3-фазній мережах. А режими 220 В або 380 В обираються за допомогою спеціального перемикача на панелі управління. В комплекті пристрою також є 3-метровий подовжувач на 4 розетки. Дизельні та бензинові дворежимні генератори Daewoo DualPower вже надійшли у продаж в країнах СНД, і зовсім скоро очікується їхня поява в Україні.

Повернутися назад
Інші новини

Асортиментна полиця електричного інструменту Daewoo знову поповнилася новими товарами. Днями в Україну прибули свіжі моделі електричних лобзиків, рубанка, циркулярної пили, акумуляторних викруток, а також бензинових генераторів.

Детальніше →

Асортиментна лінійка електроінструменту Daewoo, що відкрилася завдяки нещодавній появі акумуляторних дрилів-шуруповертів, продовжує розширюватися. У продаж по Україні надійшли нові моделі ударних дрилів, перфораторів, кутошліфувальних машин і технічних фенів. Найсвіжіші новинки представлено на нашому сайті.

Детальніше →

Безперервно розвиваючись та впроваджуючи нові технології, компанія Daewoo Power продовжує тішити споживача високоякісною технікою. Інноваційне рішення, представлене для силових установок і автономного енергозбереження, — технологія Dual Power.

Детальніше →