Осіннє поповнення асортименту

Осінь радує новим врожаєм, а компанія Daewoo, Ukraine — поповненням асортименту корисних і якісних товарів. Відтепер у продажу доступні:

  • стабілізатори напруги;
  • бензопили;
  • зарядні пристрої;
  • автокомпресори;
  • зварювальні інвертори.

Ознайомитися з ними Ви можете, переглянувши відповідні розділи нашого сайту.

 

Вже у продажу стабілізатори, бензопили, автокомпресори, зарядні пристрої та зварювальні інвертори Daewoo

Наші «новачки» вже чекають на Вас на складі. Поспішайте, адже їхня кількість обмежена!

Щоб отримати всю необхідну інформацію про товар, який Вас цікавить, та вичерпні відповіді на питання, що виникли, зателефонуйте (0-800-757-257, +38 (044) 221-64-18) або напишіть (sales@dw-pp.com.ua) нашим менеджерам. Вони із задоволенням Вам допоможуть!

Повернутися назад
Інші новини

Асортиментна полиця електричного інструменту Daewoo знову поповнилася новими товарами. Днями в Україну прибули свіжі моделі електричних лобзиків, рубанка, циркулярної пили, акумуляторних викруток, а також бензинових генераторів.

Детальніше →

Асортиментна лінійка електроінструменту Daewoo, що відкрилася завдяки нещодавній появі акумуляторних дрилів-шуруповертів, продовжує розширюватися. У продаж по Україні надійшли нові моделі ударних дрилів, перфораторів, кутошліфувальних машин і технічних фенів. Найсвіжіші новинки представлено на нашому сайті.

Детальніше →

Безперервно розвиваючись та впроваджуючи нові технології, компанія Daewoo Power продовжує тішити споживача високоякісною технікою. Інноваційне рішення, представлене для силових установок і автономного енергозбереження, — технологія Dual Power.

Детальніше →