Акція: 3% знижки за банер на головній сторінці

Продаєте чи плануєте продавати техніку Daewoo в своєму інтернет-магазині? У нас є для вас спеціальна пропозиція: ви розміщуєте рекламний банер Daewoo на головній сторінці вашого сайту, а ми надаємо вам додатково 3% знижки на нашу продукцію.

Умови акції:

  1. Банер повинен бути розміщений на головній сторінці інтернет-магазину протягом усього строку проведення акції.
  2. Банер повинен бути клікабельним: за натисненням на цей банер користувач повинен переходити на сторінку з продукцією Daewoo у вашому інтернет-магазині.

Для вашої зручності:

Заготовки банерів на двох мовах ми надаємо. Спочатку вони мають такий вигляд:

  • для генераторів:

Акція від компанії Daewoo Power Україна 3% знижки банер російськоюАкція від компанії Daewoo Power Україна 3% знижки банер українською

  • для культиваторів:

Акція від компанії Daewoo Power Україна 3% знижки банер російською                   Акція від компанії Daewoo Power Україна 3% знижки банер українською

Банер ви можете змінювати на свій розсуд. Для реалізації цієї можливості банер доступний для скачування в форматі, зручному для редагування. Завантажити банер для генераторів можна за цим посиланням, для культиваторів — за цим посиланням.

У випадку якщо ви ще тільки плануєте розміщувати продукцію Daewoo в своєму інтернет-магазині надаємо Вам для цього всі необхідні матеріали (фото і технічні характеристики). Завантажити матеріали для генераторів ви можете за цим посиланням, для культиваторів — за цим посиланням.

Повернутися назад
Інші новини

Асортиментна полиця електричного інструменту Daewoo знову поповнилася новими товарами. Днями в Україну прибули свіжі моделі електричних лобзиків, рубанка, циркулярної пили, акумуляторних викруток, а також бензинових генераторів.

Детальніше →

Асортиментна лінійка електроінструменту Daewoo, що відкрилася завдяки нещодавній появі акумуляторних дрилів-шуруповертів, продовжує розширюватися. У продаж по Україні надійшли нові моделі ударних дрилів, перфораторів, кутошліфувальних машин і технічних фенів. Найсвіжіші новинки представлено на нашому сайті.

Детальніше →

Безперервно розвиваючись та впроваджуючи нові технології, компанія Daewoo Power продовжує тішити споживача високоякісною технікою. Інноваційне рішення, представлене для силових установок і автономного енергозбереження, — технологія Dual Power.

Детальніше →