Блок автоматичного керування генератором Daewoo ATS 12500E-3 (ATS 15-380)

Рейтинг
6 900 грн
  • Описання
  • Характеристики
  • Відгуки
  • Файли

Daewoo ATS 12500E-3 (ATS 15-380) — блок автоматичного керування, створений для застосування з бензиновими моделями електрогенераторів Daewoo, в яких передбачено рознімач для підключення ATS. Цей пристрій розраховано на роботу силових установок з номінальною напругою 380 В.

За допомогою блока автоматики здійснюється автоматичний запуск генераторної установки під час припинення подачі електроенергії або падіння напруги. Коли подача електрики відновлюється, пристрій переводить живлення на зовнішню мережу та відключає генератор.

Спеціальний контролер, яким оснащено цю модель, безперервно відстежує напругу пускового акумулятора і заряджає його у разі потреби. Це сприяє нормальному функціонуванню мініелектростанції під час тривалих перерв.

Корпус блока автоматичного керування виготовлений із міцного металу, всі компоненти всередині надійно захищені від зовнішніх впливів. Доступ до них можливий завдяки спеціальному ключу. Також тут передбачено кріплення для зручного розміщення пристрою на стіні.

Термін основної гарантії на блок автоматичного керування генератором становить 1 рік, проте його можна збільшити. Додаткова гарантія 2 роки надається у разі дотримання умов реєстрації та своєчасного технічного обслуговування.

До комплекту поставки входять:
Блок автоматики — 1 од.
Кабель керування — 1 од.
Комплект ключів — 1 од.
Посібник користувача — 1 од.
Гарантійний талон — 1 од.
Номінальна напруга мережі 380 В
Номінальний струм 25 А
Номінальна потужність 10 кВт
Номінальна напруга генератора 380 В
Частота струму 50 Гц
Кількість фаз 3
Довжина кабелю керування 2 м

 

Товар ще ніхто не оцінював. Будьте першим!
Залишити відгук