Мережа сервісних центрів постійно розширюється

Чого в першу чергу очікують від офіційного дистриб'ютора якісної техніки?

Звичайно ж, оперативності у формуванні мереж збуту і сервісних центрів, високої швидкості реакції на побажання та зауваження, а також своєчасного сповіщення клієнтів про всі зміни щодо точок продажу та центрів післяпродажного обслуговування.

Daewoo Power Україна відкриває сервісні центри

Відчуваючи на собі всю відповідальність перед партнерами та кінцевими споживачами, ми щодня працюємо над збільшенням кількості авторизованих сервісних центрів. Кожен клієнт повинен бути впевненим, що можливі труднощі при експлуатації обладнання будуть оперативно усунуті в найкоротші терміни. Всі питання щодо придбаного вами обладнання Daewoo — це наш головний біль. Від вас вимагається лише повідомити нас про проблеми.

Як дізнатися контактні дані найближчого сервісного центру? Все дуже просто. Зверніться до інтерактивної карти. Тут ви зможете знайти і номери телефонів, і точну адресу, і карту проїзду.

Сервіс в нашій компанії не закінчується на здійсненні покупки. Ми готові забезпечувати своїм клієнтам післяпродажний сервіс найвищого рівня протягом усього терміну експлуатації обладнання.

Повернутися назад
Інші новини

Асортиментна полиця електричного інструменту Daewoo знову поповнилася новими товарами. Днями в Україну прибули свіжі моделі електричних лобзиків, рубанка, циркулярної пили, акумуляторних викруток, а також бензинових генераторів.

Детальніше →

Асортиментна лінійка електроінструменту Daewoo, що відкрилася завдяки нещодавній появі акумуляторних дрилів-шуруповертів, продовжує розширюватися. У продаж по Україні надійшли нові моделі ударних дрилів, перфораторів, кутошліфувальних машин і технічних фенів. Найсвіжіші новинки представлено на нашому сайті.

Детальніше →

Безперервно розвиваючись та впроваджуючи нові технології, компанія Daewoo Power продовжує тішити споживача високоякісною технікою. Інноваційне рішення, представлене для силових установок і автономного енергозбереження, — технологія Dual Power.

Детальніше →