Новий ремінний компресор Daewoo у весняному сезоні

Нещодавно в продаж по Україні надійшли компресори Daewoo з прямим приводом. У новому весняному сезоні цю лінійку доповнить ще одна модель. Цього разу представлено пристрій для стиснення та нагнітання повітря з ремінним приводом — Daewoo DAC 90B.

Ця модель призначена для тривалої безперервної роботи, має підвищений ресурс і високий ККД. Агрегат вирізняється низьким рівним шуму та вібрації, плавністю запуску і тривалим терміном служби.

На відміну від прямоприводних, здебільшого розрахованих на використання у побуті, ремінний компресор здатен справлятися із найскладнішими завданнями і буде актуальним на виробництві, у будівництві та сфері техобслуговування.

Детальніше вивчити характеристики і технічні особливості новинки можна вже зараз на нашому сайті. Бажаємо правильних та потрібних покупок, а про якість і надійність техніки подбає Daewoo!

Повернутися назад
Інші новини

Асортиментна полиця електричного інструменту Daewoo знову поповнилася новими товарами. Днями в Україну прибули свіжі моделі електричних лобзиків, рубанка, циркулярної пили, акумуляторних викруток, а також бензинових генераторів.

Детальніше →

Асортиментна лінійка електроінструменту Daewoo, що відкрилася завдяки нещодавній появі акумуляторних дрилів-шуруповертів, продовжує розширюватися. У продаж по Україні надійшли нові моделі ударних дрилів, перфораторів, кутошліфувальних машин і технічних фенів. Найсвіжіші новинки представлено на нашому сайті.

Детальніше →