Генератор Daewoo GDA 6800: дешевше нікуди!

 

Друзі, з сумом повідомляємо Вам про те, що вся партія генераторів Daewoo 6800E вже розпродана. Але, як то кажуть: «Король помер — хай живе король!». Якщо Ви хотіли, але не встигли обзавестися цією моделлю, не засмучуйтеся! Компанія Daewoo пропонує Вам той же потужний, практичний, функціональний (тільки без електростартера), але при цьому більш дешевий варіант — генератор GDA 6800 за зниженою до непристойності ціною: 14995 замість 22608 грн!

Поспішайте купити, поки ця модель ще є в наявності!

Наші менеджери завжди готові відповісти на всі ваші запитання стосовно придбання генераторів та іншої техніки Daewoo.

Зв'язатися з нами можна за телефоном: 0-800-757-257, +38 (044) 221-64-18, або електронною поштою: sales@dw-pp.com.ua.

Повернутися назад
Інші новини

Асортиментна полиця електричного інструменту Daewoo знову поповнилася новими товарами. Днями в Україну прибули свіжі моделі електричних лобзиків, рубанка, циркулярної пили, акумуляторних викруток, а також бензинових генераторів.

Детальніше →

Асортиментна лінійка електроінструменту Daewoo, що відкрилася завдяки нещодавній появі акумуляторних дрилів-шуруповертів, продовжує розширюватися. У продаж по Україні надійшли нові моделі ударних дрилів, перфораторів, кутошліфувальних машин і технічних фенів. Найсвіжіші новинки представлено на нашому сайті.

Детальніше →

Безперервно розвиваючись та впроваджуючи нові технології, компанія Daewoo Power продовжує тішити споживача високоякісною технікою. Інноваційне рішення, представлене для силових установок і автономного енергозбереження, — технологія Dual Power.

Детальніше →