Підрозділ силової техніки Daewoo тепер і в Україні!

Daewoo Power тепер і в Україні

    Українське відділення з силової техніки Daewoo International Corp. готове запропонувати передову продукцію вітчизняним споживачам.
Компанія Daewoo, піклуючись про своїх клієнтів, гарантує якість запропонованих товарів та повний контроль виробництва. Продукція відповідає високим вимогам, що висуваються до силового устаткування у нашій країні.

    Корпорація Daewoo Industry, з’явившись у 1967 році, відіграла дуже важливу роль в економічному розвитку Південної Кореї. З 1982 року компанія Daewoo відома у всьому світі.
    В Україні продукція цієї корейської компанії давно користується довірою мільйонів покупців, підтверджуючи свої претензії на лідерські позиції на ринку силової техніки тривалою безперебійною роботою та надійністю техніки, що виробляється. Асортимент продукції безперервно розширюється, впроваджуються інноваційні рішення, що не мають аналогів у конкурентів.
    Висока якість та передові технології, тим не менш, не стали причиною завищених цін на продукцію Daewoo. Вартість залишається демократичною, а з урахуванням відмінних технічних характеристик пропозиція про придбання виглядає ще більш привабливою.
    Раді запропонувати особливо вигідні умови для оптових покупців.

Повернутися назад
Інші новини

Асортиментна полиця електричного інструменту Daewoo знову поповнилася новими товарами. Днями в Україну прибули свіжі моделі електричних лобзиків, рубанка, циркулярної пили, акумуляторних викруток, а також бензинових генераторів.

Детальніше →

Асортиментна лінійка електроінструменту Daewoo, що відкрилася завдяки нещодавній появі акумуляторних дрилів-шуруповертів, продовжує розширюватися. У продаж по Україні надійшли нові моделі ударних дрилів, перфораторів, кутошліфувальних машин і технічних фенів. Найсвіжіші новинки представлено на нашому сайті.

Детальніше →

Безперервно розвиваючись та впроваджуючи нові технології, компанія Daewoo Power продовжує тішити споживача високоякісною технікою. Інноваційне рішення, представлене для силових установок і автономного енергозбереження, — технологія Dual Power.

Детальніше →