Оновлений мотоблок для нового сезону

Незабаром у продаж по Україні надійде оновлена модель бензинового мотоблока DATM 80110 спеціально для сезону 2017 року. Розробники збільшили паливний бак до 4,5 л, це дає змогу пристрою працювати до 15% довше на одній заправці. Для зменшення рівня вібрації та шуму мотоблока застосували нові антивібраційні кріплення двигуна. А конструкція DATM 80110 незмінно залишається однією з найнадійніших та ефективних у своєму класі.

Повернутися назад
Інші новини

Асортиментна полиця електричного інструменту Daewoo знову поповнилася новими товарами. Днями в Україну прибули свіжі моделі електричних лобзиків, рубанка, циркулярної пили, акумуляторних викруток, а також бензинових генераторів.

Детальніше →

Асортиментна лінійка електроінструменту Daewoo, що відкрилася завдяки нещодавній появі акумуляторних дрилів-шуруповертів, продовжує розширюватися. У продаж по Україні надійшли нові моделі ударних дрилів, перфораторів, кутошліфувальних машин і технічних фенів. Найсвіжіші новинки представлено на нашому сайті.

Детальніше →

Безперервно розвиваючись та впроваджуючи нові технології, компанія Daewoo Power продовжує тішити споживача високоякісною технікою. Інноваційне рішення, представлене для силових установок і автономного енергозбереження, — технологія Dual Power.

Детальніше →