Весняне оновлення лінійок садової та силової техніки Daewoo

Чудові новини! Компанія Daewoo Power у новому сезоні оновила лінійки своєї продукції. Значно розширився асортимент садової та силової техніки, а також автотоварів.

У продаж по Україні надійшли нові моделі культиваторів і мотоблоків. Це бензинові DAT 4555 і DAT 5055R, електричні DAT 1800E і DAT 2500E, а також новинка — всесезонний мотоблок DATM 80110. Вони допомагають просто та ефективно здійснювати роботу, пов’язану зі всіма видами обробки ґрунту й не тільки.

Власникам газонів рекомендований широкий вибір бензинових (DLM 4600SP, DLM 5100SR, DLM 5100SV, DLM 45SP) та електричних (DLM 1200E, DLM 1600E) моделей газонокосарок. Легко і зручно доглядати за трав’яним покриттям на ділянці можна за допомогою бензинових мотокіс DABC 270, DABC 420, DABC 520, DABC 4ST, а також електричної DABC 1400E.

Знову в продажу з’явилися бензопили DACS 4516, DACS 5218XT (тепер ALU) і DACS 5820XT, які стали справжніми «хітами» попередніх сезонів. Це ідеальні інструменти для розпилювання деревини та обрізання гілок.

Унікальні весняні новинки — мийки високого тиску DAW 500 і DAW 600. Ці пристрої допоможуть легко очистити техніку та упорядкувати дачну ділянку.

Асортимент електрогенераторів поповнився двома універсальними моделями. GDA 3500DFE має спеціальну систему, що дозволяє використовувати як джерело живлення не тільки бензин, а й зріджений газ — це сприяє економії. А GDA 8500DPE-3 розроблений для однофазних і трифазних споживачів, у чому і полягає його багатофункціональність.

Модельний ряд автокомпресорів поповнив DW 55 PLUS. Цей пристрій компактний, продуктивний і простий у використанні.

Купуйте оригінальну та якісну продукцію Daewoo у надійних постачальників! Детальніше ознайомитися з оновленим асортиментом можна на нашому сайті.

Повернутися назад
Інші новини

Асортиментна полиця електричного інструменту Daewoo знову поповнилася новими товарами. Днями в Україну прибули свіжі моделі електричних лобзиків, рубанка, циркулярної пили, акумуляторних викруток, а також бензинових генераторів.

Детальніше →

Асортиментна лінійка електроінструменту Daewoo, що відкрилася завдяки нещодавній появі акумуляторних дрилів-шуруповертів, продовжує розширюватися. У продаж по Україні надійшли нові моделі ударних дрилів, перфораторів, кутошліфувальних машин і технічних фенів. Найсвіжіші новинки представлено на нашому сайті.

Детальніше →

Безперервно розвиваючись та впроваджуючи нові технології, компанія Daewoo Power продовжує тішити споживача високоякісною технікою. Інноваційне рішення, представлене для силових установок і автономного енергозбереження, — технологія Dual Power.

Детальніше →