Готуйся до зими з Daewoo!

Зима близько... І готуватися до неї треба вже зараз. Наприклад, саме час запастися дровами для печі та лазні. Прекрасними помічницями у цій роботі (й не тільки) стануть зручні електричні ланцюгові пили Daewoo — DACS 2500E і DACS 2700E, які зовсім недавно з'явилися в продажу в Україні.

Городникам слід підготувати ділянку до зими: перекопати ґрунт разом із добривами, опалим листям. При цьому земля збагатиться корисними речовинами і киснем, стане більш пухкою, будуть вимерзати коріння бур'янів і личинки шкідників. І тут на допомогу доброму господареві прийде ще одна новинка Daewoo цього сезону — бензиновий культиватор DAT 3555R. А ті, у кого вже є культиватор, можуть придбати корисне навісне обладнання до нього — комплект DATS10 або DATS20.

Для автомобілістів у нас теж є хороші новини. Щоб вирішити проблему швидкого розряду акумулятора в мороз, ви тепер можете придбати зарядний пристрій Daewoo DW 450. Не забувайте стежити і за станом шин: тиск у них падає разом із температурою повітря (взимку рекомендується додавати 0,2 бара до цифри, зазначеної виробником). Для підтримки оптимального значення і його контролю компанія Daewoo пропонує потужний автокомпресор Daewoo DW 50 і манометр Daewoo DWM 7.

Усі новинки вже приїхали в Україну й надійшли в продаж! Пилу Daewoo DACS 2500E можна придбати в інтернет-магазині Rozetka.ua, а всі інші товари, як завжди, доступні в нашому фірмовому магазині й у наших дилерів.

Повернутися назад
Інші новини

Асортиментна полиця електричного інструменту Daewoo знову поповнилася новими товарами. Днями в Україну прибули свіжі моделі електричних лобзиків, рубанка, циркулярної пили, акумуляторних викруток, а також бензинових генераторів.

Детальніше →

Асортиментна лінійка електроінструменту Daewoo, що відкрилася завдяки нещодавній появі акумуляторних дрилів-шуруповертів, продовжує розширюватися. У продаж по Україні надійшли нові моделі ударних дрилів, перфораторів, кутошліфувальних машин і технічних фенів. Найсвіжіші новинки представлено на нашому сайті.

Детальніше →

Безперервно розвиваючись та впроваджуючи нові технології, компанія Daewoo Power продовжує тішити споживача високоякісною технікою. Інноваційне рішення, представлене для силових установок і автономного енергозбереження, — технологія Dual Power.

Детальніше →