Грандіозне поповнення асортименту техніки Daewoo!

Радо повідомляємо вам про масштабне поповнення асортименту техніки Daewoo! Так, в Україну вже прибули абсолютно нові та перевірені «старі» моделі силової, садової техніки, автотоварів і електроінструменту.

Силова техніка

У продаж повертається унікальна гібридна модель генератора Daewoo GDA 3500DFE. Ця універсальна силова установка вже підкорила серця багатьох користувачів нашої техніки і тепер знову повертається на ринок. Також «приїхали» трифазні моделі електрогенераторів: вже знайома українському споживачу GDA 7500E-3 і зовсім нова дворежимна GDA 7500DPE-3. Технологія Dual Power, застосована при розробці останньої, робить перевагу цієї мініелектростанції перед іншими трифазними моделями, адже вона здатна видавати однаково високу потужність як для однієї, так і для трьох фаз.

Розширилась і лінійка ATS-автоматики. Блоки автоматичного керування ATS 15-220 GDA й ATS 15-380 GDA істотно спростять експлуатацію бензинових генераторів і підвищать ефективність роботи з ними. Це обов’язково варто випробувати!

Поряд із бензоелектрогенераторами на асортиментні полиці Daewoo знову повертаються дизельні моделі DDAE 9000DXE-3, DDAE 10000SE, DDAE 10000DSE-3. Ці агрегати готові до великих навантажень і можуть впоратися з будь-якими завданнями не тільки у побуті, а навіть на будівництві та виробництві.

Садова техніка

До вже вподобаних моделей бензопил DACS 4516 і DACS 5218XT, які знову надходять для реалізації, додалася свіжа модель DACS 4500. Ця продуктивна пила з продуманою ергономікою та оптимальним набором технічних характеристик дозволить організувати комфортну роботу (знижений рівень шуму і вібрації) та істотно заощадити під час експлуатації (зменшена витрата палива до 20%).

Також представлено широкий вибір ланцюгових електропил. Моделі DACS 2500E та DACS 2700E вже мають заслужений авторитет серед користувачів цієї техніки та продовжують «підкорювати серця» в новому сезоні. Проте ми хочемо здивувати наших покупців різноманіттям, тому пропонуємо свіжі новинки — пили з фірмовими електродвигунами DACS 1700E, DACS 1800E та DACS 2600E.

 

Також компанія Daewoo Power відкрила лінійку фірмових аксесуарів і комплектуючих для бензопил. Пиляльний ланцюг DACS 66 призначений для моделей DACS 4500, DACS 4516, а DACS 72 і DACS 76 — для DACS 5218XT і DACS 5820XT відповідно. Надійна і довговічна гарнітура власного виробництва Daewoo забезпечить якісну і безперебійну роботу.

Поповнення асортиментного ряду садової техніки не обійшлося без нового культиватора. Електрична модель DAT 1850E вражає ефективністю використання, зважаючи на її компактність і простоту управління та обслуговування. Такий пристрій просто незамінний у гарячому сезоні польових робіт.

Надійні бензинові культиватори DAT 4555 і DAT 5055R, вже випробувані українським споживачем, знову тішитимуть якісною роботою і відмінними результатами.

В полку газонокосарок Daewoo побільшало! До вже вподобаних електричних DLM 1200E та DLM 1600E додалася модель DLM 1300E. Вона органічно вписалася в цей модельний ряд. У новому сезоні, як і раніше, буде красуватися бензинова газонокосарка DLM 45SP. Цей самохідний пристрій вирізняється елегантним дизайном, високою маневреністю і прекрасною продуктивністю.

В цю зелену пору року не обійтися без надійної мотокоси. Наша компанія подбала про те, щоб покупці змогли вибрати саме те, що їм потрібно. Отже, бензинові мотокоси представлені моделями з 2-тактним (DABC 270, DABC 320, DABC 420) і 4-тактним (DABC 4ST, DABC 4 PRO) двигунами. Нова мотокоса DABC 320 — зручний, продуктивний і витривалий пристрій для роботи на великих ділянках. Новинка серед чотиритактних моделей — DABC 4 PRO. Потужний двигун і ергономічна конструкція дозволять «приборкати» рослинність на ділянці просто і швидко.

Впевнені, що вас неймовірно потішить поява в продажу мийок високого тиску, адже всі давно чекали на повернення DAW 500 і DAW 600. На цей раз випробувані та надійні пристрої прибули «в компанії» новітніх моделей міні-мийок Daewoo. Отже, приречені бути зірками — DAW 400 і DAW 550!

             

Автотовари

У Daewoo завжди представлений великий вибір автомобільних товарів. Модельний ряд автокомпресорів DW 40L, DW 55 PLUS, DW 60L, DW 75L доповнено гарячою новинкою. Це компактна і продуктивна модель DW 35L PLUS, в комплект якої входить спеціальний ремонтний набір.

Високоточні і зручні у використанні автомобільні манометри DWM 5 і DWM 7 — маленькі надійні помічники автомобіліста.

Ідеальний порядок і комфорт в машині допоможуть створити автомобільні пилососи DAVC 100 і DAVC 150, які вже встигли здобути славу і розійшлися «великим накладом» в перші тижні продажів.

Електроінструмент

Також поспішаємо повідомити про довгоочікувану появу в лінійці електроінструменту додаткових знімних акумуляторних батарей для дрилів-шуруповертів Daewoo всіх представлених моделей.

Сезон відмінних покупок разом із торговельною маркою Daewoo відкрито! Час обирати найкраще!

Повернутися назад
Інші новини

Асортиментна полиця електричного інструменту Daewoo знову поповнилася новими товарами. Днями в Україну прибули свіжі моделі електричних лобзиків, рубанка, циркулярної пили, акумуляторних викруток, а також бензинових генераторів.

Детальніше →

Асортиментна лінійка електроінструменту Daewoo, що відкрилася завдяки нещодавній появі акумуляторних дрилів-шуруповертів, продовжує розширюватися. У продаж по Україні надійшли нові моделі ударних дрилів, перфораторів, кутошліфувальних машин і технічних фенів. Найсвіжіші новинки представлено на нашому сайті.

Детальніше →