Нова лінійка газонокосарок Daewoo

Вже незабаром у продаж по Україні надійде нова лінійка газонокосарок Daewoo. Новий яскравий дизайн ідеально поєднується з ретельно проробленою ергономікою. На всіх моделях є пристрій бічного викидання, механізм центрального регулювання висоти косіння, а також комплект для мульчування. З нетерпінням очікуємо настання весни та нові надходження!

Повернутися назад
Інші новини

Асортиментна полиця електричного інструменту Daewoo знову поповнилася новими товарами. Днями в Україну прибули свіжі моделі електричних лобзиків, рубанка, циркулярної пили, акумуляторних викруток, а також бензинових генераторів.

Детальніше →

Асортиментна лінійка електроінструменту Daewoo, що відкрилася завдяки нещодавній появі акумуляторних дрилів-шуруповертів, продовжує розширюватися. У продаж по Україні надійшли нові моделі ударних дрилів, перфораторів, кутошліфувальних машин і технічних фенів. Найсвіжіші новинки представлено на нашому сайті.

Детальніше →

Безперервно розвиваючись та впроваджуючи нові технології, компанія Daewoo Power продовжує тішити споживача високоякісною технікою. Інноваційне рішення, представлене для силових установок і автономного енергозбереження, — технологія Dual Power.

Детальніше →