Довгоочікуване надходження нових товарів!

Літні радощі не закінчуються! В Daewoo Power нове надходження техніки. В Україну вже приїхали дизельні електрогенератори DDAE 6000XE, DDAE 9000XE, DDAE 9000DXE-3, DDAE 9000SSE, DDAE 10000SE, DDAE 10000DSE-3, блоки автоматичного керування генератором ATS 15-DDAE DSE, ATS 15-DDAE DXE та бензиновий культиватор DAT 5560R. 

Асортимент силової техніки розширився завдяки появі у продажу нових дизельних генераторів. Професійні двигуни з підвищеним моторесурсом, стовідсотково мідний альтернатор, що дозволяє підключати навіть інверторні зварювальні апарати, наявність модуля керування, корисні функції контролю і захисту пристроїв — усе це робить силові установки Daewoo незамінними у побуті та на виробництві. Ці електрогенератори вирізняються своєю високою потужністю (від 5 до 8 кВт), економічністю (до 15 %) і зниженим рівним шуму, що досягається завдяки використанню збільшеного глушника. У новій лінійці представлено як однофазні, так і трифазні моделі.

Спеціально для застосування з дизельними генераторами розроблено та випущено ATS-автоматику. Це новинки сезону! Представлені моделі забезпечать автоматичний запуск мініелектростанцій під час падіння напруги в основній мережі або ж при повному припиненні подачі електроенергії.

І нарешті, в продажу знову з’явилася модель культиватора DAT 5560R, яка стала хітом попередніх сезонів. Якісно зібраний та перевірений агрегат ідеально підходить для використання на ділянках землі середньої площини, грядках, клумбах тощо.

Обирайте Daewoo — і ставайте щасливими володарями якісної та надійної техніки за помірні гроші!

Повернутися назад
Інші новини

Асортиментна полиця електричного інструменту Daewoo знову поповнилася новими товарами. Днями в Україну прибули свіжі моделі електричних лобзиків, рубанка, циркулярної пили, акумуляторних викруток, а також бензинових генераторів.

Детальніше →

Асортиментна лінійка електроінструменту Daewoo, що відкрилася завдяки нещодавній появі акумуляторних дрилів-шуруповертів, продовжує розширюватися. У продаж по Україні надійшли нові моделі ударних дрилів, перфораторів, кутошліфувальних машин і технічних фенів. Найсвіжіші новинки представлено на нашому сайті.

Детальніше →

Безперервно розвиваючись та впроваджуючи нові технології, компанія Daewoo Power продовжує тішити споживача високоякісною технікою. Інноваційне рішення, представлене для силових установок і автономного енергозбереження, — технологія Dual Power.

Детальніше →