Курс для генераторів і культиваторів зафіксовано на 19 грн за 1 у. о.

Компанія Daewoo переглянула цінову політику і з сьогоднішнього дня встановила розрахунковий курс для генераторів і культиваторів на рівні 19 грн за долар.

Зараз наш курс набагато нижче ринкового, і це чергове підтвердження того, що компанія Daewoo йде назустріч партнерам, піклується про клієнтів і завжди намагається запропонувати найкращі умови. Наші нові ціни Вас приємно здивують!

Продукція Daewoo, курс долара на ціни зафіксований

Виникли питання? Наші фахівці завжди раді відповісти Вам.

Телефонуйте: 0-800-757-257, +38 (044) 221-64-18, пишіть: sales@dw-pp.com.ua

Повернутися назад
Інші новини

Асортиментна полиця електричного інструменту Daewoo знову поповнилася новими товарами. Днями в Україну прибули свіжі моделі електричних лобзиків, рубанка, циркулярної пили, акумуляторних викруток, а також бензинових генераторів.

Детальніше →

Асортиментна лінійка електроінструменту Daewoo, що відкрилася завдяки нещодавній появі акумуляторних дрилів-шуруповертів, продовжує розширюватися. У продаж по Україні надійшли нові моделі ударних дрилів, перфораторів, кутошліфувальних машин і технічних фенів. Найсвіжіші новинки представлено на нашому сайті.

Детальніше →

Безперервно розвиваючись та впроваджуючи нові технології, компанія Daewoo Power продовжує тішити споживача високоякісною технікою. Інноваційне рішення, представлене для силових установок і автономного енергозбереження, — технологія Dual Power.

Детальніше →