Нові моделі інверторних генераторів Daewoo

Нещодавно компанія Daewoo представила дві нові моделі інверторних генераторів — GDA 1500i та GDA 4800i. Ці пристрої оснащені двохступінчастими електронними перетворювачами. Це дозволяє виробляти стабілізований струм напругою 220 В незалежно від частоти обертання двигуна та підключених приладів. Електронний контролер дає можливість знижувати оберти двигуна при частковому навантаженні на генератор — це значно зменшує витрату палива. З нетерпінням очікуємо їхньої появи на українському ринку!

Повернутися назад
Інші новини

Асортиментна полиця електричного інструменту Daewoo знову поповнилася новими товарами. Днями в Україну прибули свіжі моделі електричних лобзиків, рубанка, циркулярної пили, акумуляторних викруток, а також бензинових генераторів.

Детальніше →

Асортиментна лінійка електроінструменту Daewoo, що відкрилася завдяки нещодавній появі акумуляторних дрилів-шуруповертів, продовжує розширюватися. У продаж по Україні надійшли нові моделі ударних дрилів, перфораторів, кутошліфувальних машин і технічних фенів. Найсвіжіші новинки представлено на нашому сайті.

Детальніше →

Безперервно розвиваючись та впроваджуючи нові технології, компанія Daewoo Power продовжує тішити споживача високоякісною технікою. Інноваційне рішення, представлене для силових установок і автономного енергозбереження, — технологія Dual Power.

Детальніше →